Soutěž o dva vouchery v hodnotě 3.333 Kč
Share

Soutěž o dva vouchery v hodnotě 3.333 Kč

„Až na vrcholcích hor, uprostřed přírody, s pocitem svobody, kde slunce zapadá za hory, jsou romantické večery a noci plné hvězd. Nalezněte u nás radost, pokoj, dobro“. To vše je Resort sv. František – Erlebachova a Josefova bouda.

Chcete zažít jedinečnou atmosféru tohoto kouzelného místa na vlastní kůži? Tak neváhejte a zapojte se do soutěže o dva vouchery v hodnotě 2 x 3.333Kč.

Co musíte udělat?

  1. Nasbírejte minimálně 3 razítka z pohádkových míst
  2. Odevzdejte ústřižek z rohu mapy v jednom z uvedených informačních center do 31. 8. 2020

Razítkovací mapu získáte v krkonošských informačních centrech a na razítkovacích místech hry. Materiál si můžete také stáhnout z našich webových stránek zde.

Ústřižky můžete odevzdat v informačním centru ve Vrchlabí, Harrachově, Rokytnici nad Jizerou, Svobodě nad Úpou, Jilemnici, Černém Dole, Trutnově, Peci pod Sněžkou, Malé Úpě nebo Hostinném. Kontakty naleznete na našem webu www.pohadkove.krkonose.eu.

V září pak proběhne losování. A když se na vás štěstí usměje, přijde vám od nás radostná zpráva.

Dárkový poukaz – voucher v hodnotě 3.333 Kč, lze uplatnit do konce roku 2021 a využít na ubytování, konzumaci, masáže a další služby v Resortu sv. František. S kompletní nabídkou služeb Resortu sv. František nad Špindlerovým Mlýnem se seznámíte na stránce www.erlebachovabouda.cz