Labská bouda
Share

SOUTĚŽ o rodinný pobyt na Labské boudě

Děti, už máte naši brožurku Pohádkové Krkonoše a sbíráte razítka? Máte rádi pejsky? A baví vás malovat? Pak máte šanci soutěžit o víkendový pobyt pro celou rodinu na Labské boudě. Ještě brožurku nemáte a na dovolenou nebo výlet do Krkonoše se teprve chystáte? Nevadí, stačí zaběhnout do jednoho z razítkovacích míst nebo krkonošských informačních center a za 50 Kč si ji tu koupit. 

Jak se zapojíš do soutěže?

 1. Nasbírej alespoň 5 razítek do brožurky Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra.
 2. Nakresli obrázek Jackie - pejska, který se na Labské boudě těší na každého dětského návštěvníka. Je úplně jedno, jestli bude malá, nebo velká, jakou barvičkou ji nakreslíš, jestli občas přetáhneš nebo jak moc si bude podobná. Hlavní je, že budeš kreslit s lásku a dobře se u toho bavit. Fotky Jackie najdeš v tomto článku, nebo se na ni zaběhni během výletu podívat přímo na Labskou boudu. 
 3. Vyfoť otištěná razítka v brožurce i namalovaný obrázek a obojí pošli s pomocí rodičů na e-mail cejnarovaalena@muvrchlabi.cz.
 4. Do e-mailu nezapomeň uvést své jméno, věk, adresu a e-mail na mamku nebo taťku. Budeme rádi, když nám připíšeš, na jakém z míst se ti nejvíce líbilo, nebo jak tě sbírání razítek bavilo. 
 5. Na konci září vylosujeme dva výherce, kterým zašleme voucher na víkendový pobyt pro celou rodinu včetně polopenze na Labské boudě

Více o pravidlech (nech přečíst rodiče)

 • Podmínkou účasti v soutěži je zakoupení brožurky Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra. 
 • Soutěž probíhá od 1. 8. 2021 do 30. 9. 2021, ale pokud jste razítka nasbírali už v červenci, nevadí,
 • Soutěž bude vyhlášena začátkem října na facebookovém profilu Krkonoše.eu
 • Rodinný pobyt je určen pro max. 4 osoby.
 • Účastí v soutěži zároveň udělujete Váš souhlas se zpracováním osobních údajů. Více o tom, jak s nimi nakládáme, najdete zde.
 • Výhra v soutěži není soudně vymahatelná, na výhru nevzniká právní nárok a není možno místo ní požadovat jiné plnění. 

 

Informace

Labská bouda

Labská bouda - pramen Labe i vodopády na dosah

Jedna z nejdiskutovanější horských bud v Krkonoších. Leží na stejnojmenné louce nad Špindlerovým Mlýnem, shlíží do Labského dolu. K prameni Labe je to odtud jen necelý kilometr, Labský vodopád zurčí přímo pod boudou, Pančavský je nedaleko. Zkrátka nádherné místo na pohodový víkend s rodinou. Tradiční česká kuchyně, domácí pekárna, finská sauna i whirpool, domácí mazlíčci vítáni.

Už jsme vás nalákali? Tak hurá za razítky!

Labská bouda