Pohádkové Krkonoše 2024
Share

Pohádkové Krkonoše zvou na rodinné výlety

Hrajte od 1. května do 31. října 2024

Pojďte s dětmi do Pohádkových Krkonoš! Spolu s Krakonošem a jeho pomocníky jsme připravili parádní putování pro celou rodinu po zajímavých místech. Navštivte je všechna, sbírejte razítka a užijte si skvělé rodinné výlety v jedinečné přírodě nejvyšších českých hor. 

Skvělé výlety a kompletní program na rodinnou dovolenou, to jsou Pohádkové Krkonoše

Informace

Pohádkové Krkonoše

Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše

Malovaná brožurka vás provede 40 místy (+ 1 prémiovým zážitkem), na kterých můžete za návštěvu získat razítko. V terénu jsou označena samolepkou. Brožurka vám zároveň poradí, co dalšího v místě navštívit nebo nabídne alternativu při špatném počasí. Hry a kvízy zabaví děti cestou nebo při čekání na oběd. Razítka si otisknou přímo do brožurky a ještě si mohou zasoutěžit o prima ceny!

Jak hrát?

Stačí na kterémkoliv razítkovacím místě zakoupit brožuru Pohádkové Krkonoše za 70 Kč. A můžete vyrazit na lov razítek. Hraje se vždy od května do října. Pokud za jednu sezonu nenasbíráte dostatek razítek na vytouženou odměnu, nevadí. Ve sbírání pokračujte klidně další rok! 

Jaké ceny můžete získat za nasbíraná razítka?

  • Za 3 nasbíraná razítka získáte krkonošské omalovánky nebo pexeso
  • Za 5 razítek na vás čeká perličková ozdoba od firmy Rautis. Smontovat si ji ale musíte sami doma. 
  • Za 10 razítek dostanete svačinový box ZDRAVOU SVÁČU nebo ZDRAVOU LAHEV. Obojí s malovaným motivem Krakonoše. Výběr je na vás. 
  • Za 20 razítek bonusovou cenu - malou pohádkovou knížku s devíti příběhy o Krakonošovi a jeho pomocnících.

Kde si ceny vyzvednete?

Jakmile nasbíráte dostatečný počet razítek, přímo z brožurky odrhnete a vyplníte příslušný ústřižek. Ten odevzdáte obsluze jakéhokoliv razítkovacího místa a hned se můžete těšit z vaší odměny.

Nasbírejte 10 nebo 20 razítek a soutěžte o pobyt na horách

Pokud se vám podaří od května do října ulovit 10 razítek, bude váš ústřižek navíc zařazen do slosování o speciální cenu - 2 vouchery na pobyt v Resortu sv. František ve Špindlerově Mlýně v hodnotě 3.333 Kč.  

Kde se dozvíte více?

Do světa Pohádkových Krkonoš vstupte přes webové stránky pohadkove.krkonose.eu. Otevřou vám barevné zážitky a provedou vás všemi aktivitami projektu. Najdete tu také seznam všech razítkovacích míst. 

Vstoupit do Pohádkových Krkonoš

Čtěte také
Na letošní prázdniny vyrazte do Krkonoš! Společný rodinný čas naplňte pohybem v přírodě, poznáním, zábavou a pohádkovým dobrodružstvím.

Pohádkové Krkonoše

Další články

Krkonošské cyklobusy od 25. 5. opět v provozu! 9 linek křižuje naše hory od západu po východ. Pomohou s dopravou na vrcholy, umožní vychutnat božské výhledy a užít si sjezd zpět do údolí.
Podcast Naše Krkonoše pro vás připravujeme již třetí sezonu. Během té doby vzniklo 21 rozhovorů s osobnostmi, které prožívají v Krkonoších své životní příběhy.
Objevte TOP 20 míst, která byste při své návštěvě Krkonoš rozhodně neměli vynechat. V jarních dnech se nemusíte bát davů ani front, a tak si v klidu vychutnejte cíle, které v hlavní sezoně pro vysokou návštěvnost možná raději minete obloukem.