Pohádkové Krkonoše 2023
Share

Pohádkové Krkonoše zvou na rodinné výlety

Hrajte od 1. května do 31. října 2023

Pojďte s dětmi do Pohádkových Krkonoš! Spolu s Krakonošem a jeho pomocníky jsme připravili parádní putování pro celou rodinu po zajímavých místech. Navštivte je všechna, sbírejte razítka a užijte si skvělé rodinné výlety v jedinečné přírodě nejvyšších českých hor. 

Skvělé výlety a kompletní program na rodinnou dovolenou, to jsou Pohádkové Krkonoše

Informace

Pohádkové Krkonoše

Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše

Malovaná brožurka vás provede 40 místy (+ 1 prémiovým zážitkem), na kterých můžete za návštěvu získat razítko. V terénu jsou označena samolepkou. Brožurka vám zároveň poradí, co dalšího v místě navštívit nebo nabídne alternativu při špatném počasí. Hry a kvízy zabaví děti cestou nebo při čekání na oběd. Razítka si otisknou přímo do brožurky a ještě si mohou zasoutěžit o prima ceny!

Jak hrát?

Stačí na kterémkoliv razítkovacím místě zakoupit brožuru Pohádkové Krkonoše za 70 Kč. A můžete vyrazit na lov razítek. Hraje se vždy od května do října. Pokud za jednu sezonu nenasbíráte dostatek razítek na vytouženou odměnu, nevadí. Ve sbírání pokračujte klidně další rok! 

Jaké ceny můžete získat za nasbíraná razítka?

  • Za 3 nasbíraná razítka získáte krkonošské omalovánky nebo pexeso
  • Za 5 razítek na vás čeká perličková ozdoba od firmy Rautis. Smontovat si ji ale musíte sami doma. 
  • Za 10 razítek dostanete svačinový box ZDRAVOU SVÁČU nebo ZDRAVOU LAHEV. Obojí s malovaným motivem Krakonoše. Výběr je na vás. 
  • Za 20 razítek bonusovou cenu - malou pohádkovou knížku s devíti příběhy o Krakonošovi a jeho pomocnících.

Kde si ceny vyzvednete?

Jakmile nasbíráte dostatečný počet razítek, přímo z brožurky odrhnete a vyplníte příslušný ústřižek. Ten odevzdáte obsluze jakéhokoliv razítkovacího místa a hned se můžete těšit z vaší odměny.

Nasbírejte 10 nebo 20 razítek a soutěžte o pobyt na horách

Pokud se vám podaří od května do října ulovit 10 razítek, bude váš ústřižek navíc zařazen do slosování o speciální cenu - 2 vouchery na pobyt v Resortu sv. František ve Špindlerově Mlýně v hodnotě 3.333 Kč.  

Kde se dozvíte více?

Do světa Pohádkových Krkonoš vstupte přes webové stránky pohadkove.krkonose.eu. Otevřou vám barevné zážitky a provedou vás všemi aktivitami projektu. Najdete tu také seznam všech razítkovacích míst. 

Vstoupit do Pohádkových Krkonoš

Čtěte také
Tipy na výlety, hry pro děti a odměny za společné rodinné putování po Krkonoších přináší již třetím rokem Pohádkové Krkonoše.

 

Čtěte také
Chcete být s dětmi v pohybu a přemýšlíte, jak je k němu motivovat, jak rodinný výlet zpestřit? Propojte putování přírodou s honbou za pokladem, ať už budete luštit otázky na papíře, nebo využijete vaše chytré telefony.

Pohádkové Krkonoše

Další články

Konec listopadu byl štědrý na sněhovou nadílku i mrazivé počasí. Rolby a skútry tak bez váhání vyrazily do terénu a projely pro vás na nadcházející víkend desítky kilometrů běžkařských tras.
Je to tady! Už v pátek 1. prosince zahajujeme v Krkonoších lyžařskou sezonu. A protože tu vydatně sype, bude to luxusní svezení v ladovské krajině a podmínky, jaké na začátku zimy už dlouho nepamatujeme.
Krkonošské sjezdovky patří mezi naši špičku. Jsou nejdelší, skvěle upravené, střediska moderně vybavená pro vaše maximální pohodlí. Navíc - zimní dovolená v Krkonoších je srdeční záležitost!