Labská přehrada Špindlerův Mlýn
Mapa
Share

Labská přehrada

Špindlerův Mlýn

Vzhledem ke své poloze v samém srdci chráněného území Krkonošského národního parku, s celoročně čistou a chladnou vodou z Labe, je Labská přehrada přirozeným prostředím pro život původních lososovitých ryb, přičemž pstruh obecný a lipan podhorní vytahují do přítoku přehrady ke tření na svá trdliště. Kombinace nádherné okolní krajiny, přirozený výskyt pstruha potočního a lipana, i časté dosazování pstruha duhového a sivena v tržních i trofejních velikostech, dělá z rybaření na Labské přehradě velmi exkluzivní zážitek. Vyzkoušejte lov z bellyboatu na přítoku, když nad horami vychází slunce a kolem Vás se na klidné hladině dělají kolečka od sbírajících ryb a nikdy na toto ráno nezapomenete.

Povolenky k rybaření vydává p. Milan Pavlík, tel.: +420 603 900 792. Osobní vyzvednutí v hájovně na Labské č.p. 30 (křižovatka nad hotelem Clarion, směr Rovinka). Cena: 400,- Kč /den - není potřeba rybářského lístku.

Informace

Adresa
543 51 Špindlerův Mlýn
GPS
50.7120997N, 15.5853675E
Opravdové Krkonoše
Opravdové Krkonoše

Vydejte se z Harrachova do Žacléře anebo opačným směrem, na třídenní výlet nebo na celý týden. Užijte si ryzí přírodu, hřejivou náruč horských bud a hvězdnou oblohu.