Pohádkové Krkonoše
Share

Zveme vás do Pohádkových Krkonoš

Červenec - říjen 2021

Děti, pojďte s námi do Pohádkových Krkonoš! Spolu s Krakonošem a jeho pomocníky jsme pro vás připravili parádní putování po zajímavých místech. Navštivte zvířátka, projděte hravé naučné stezky, užijte si zábavu na trampolínách a dobrodružných hřištích, poznejte nejkrásnější místa našich hor a soutěžte o prima ceny. 

Co je vaším úkolem?

Doběhněte spolu s rodiči nebo prarodiči do nejbližšího informačního centra. Prodají vám tu za 50 Kč brožurku Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra. Najdete v ní tipy na celkem 30 výletů, hry, kvízy, omalovánky a mamka s taťkou i spoustu užitečných informací. No a pak už si jen vyberte, kam vyrazíte, ať už pěšky nebo na kole. Během výletu hledejte místa označená speciální samolepkou Pohádkové Krkonoše. Jsou to místa plná zábavy a dobrodružství, které čeká na vás a vaše kamarády a sourozence. Do knížky tu dostanete razítko a můžete pokračovat ve hraní. Až nasbíráte minimálně 3 razítka, můžete se těšit i z krásné odměny.

Brožurka Pohádkové Krkonoše

Jaké jsou odměny za nasbíraná razítka?

  1. Za 10 razítek získáte skvělou ZDRAVOU LAHEV s obrázkem Krakonoše. Určitě se vám bude líbit, ale hlavně vám bude dobře sloužit na všech dalších výletech a výpravách, ve škole, na tréninku, na kole. Krásná vzpomínka na krkonošská dobrodružství a skvělý parťák na všechna další. 
  2. Za 5 razítek si vysloužíte Hobby set od firmy Rautis z Poniklé, tedy krásnou perličkovou ozdobičku. Do Vánoc je sice daleko, ale i tak budete určitě mít radost z blýskavé ozdobičky, kterou si navíc vlastnoručně vyrobíte. 
  3. Za 3 razítka je pro vás připraveno pexeso, omalovánka nebo jiné drobné překvapení od Krakonoše. 

Speciální soutěže o vouchery na pobyt v Krkonoších

Pokud se vám podaří nasbírat 10 razítek, můžete se s rodinou zapojit ještě do další soutěže a zúčastnit se losování o dva vouchery v hodnotě 3.333 Kč na služby Resortu sv. František ve Špindlerově Mlýně. 

Děti, malujete rády a máte rády zvířátka? Na červenec a srpen chystáme ještě jednu speciální soutěž, ve které budete moct získat dva vouchery na dvoudenní rodinný pobyt na Labské boudě. Sledujte stránky pohadkove.krkonose.eu nebo nás Facebook a brzy zjistíte, jak se zapojit. 

ZDRAVÁ LAHEV s Krakonošem

Kde koupíte brožurku Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra?

Na všech 30 razítkovacích místech a v krkonošských informačních centrech. Stojí 50 Kč. 

Kde a jak si můžete vyzvednout odměnu?

Jakmile máte nejméně 3, 5 nebo 10 razítek, vyplňte s pomocí rodičů či prarodičů příslušný ústřižek na konci brožurky. Ten potom od brožurky odtrhněte nebo odstřihněte a odevzdejte obsluze razítkovacího místa. Ta vám ihned vydá cenu!

Kdy se hraje?

Razítka můžete sbírat od července do konce října. Pokud jich tento rok nestihnete nasbírat dost, nevadí. Brožurku si schovejte a příští rok zase pokračujte ve sbírání. 

Děti u rozcestníku

Pohádkové Krkonoše se Zdravou lahví

Hlavní cenou v soutěži Pohádkové Krkonoše je Zdravá lahev z krkonošského Žacléře.

Další články

Poslední závod
Ten příběh znáte... Příběh přátelství, obětavosti, pevné vůle a síly ducha. Odehrál se před více než 100 lety, v bílé náruči zimních hor ale rezonuje dodnes.
Přispějte na úpravu běžeckých terénů!
V Krkonoších máte naprosto ideální podmínky ke zdolávání mnoha kilometrů na běžkách – nejen po hřebenech. Je tu tolik běžecký tras, že si každý najde tu svou. Děkujeme všem, kteří se o tratě starají.
Městské kluziště Špindlerův Mlýn
Pokud jste na dovolenou do Krkonoš přibalili i lední brusle, dobře jste udělali. Máme tu kluziště vnitřní i venkovní, kluziště nejvýše položené i uměle chlazené.