Za vyjížďkou na Huculech
Mapa
Share

Za vyjížďkou na Huculech

Horní Mísečky - Jilemnice

Na Horní Mísečky se dostanete pohodlně jednou z linek Krkonošských cyklobusů, případně můžete vyjet lanovkou ze Špindlerova Mlýna na Medvědín a po cyklotrase K13A sjet na Horní Mísečky.

Z Horních Míseček pojedete po cyklotrase K13, směr Třídomí a Rovinka. Tato cyklotrasa je součástí běžeckého areálu na Horních Mísečkách. V této části není sjezd nijak prudký, vede po štěrkové cestě a vyšlápnete si zde jeden menší kopec. Z rozcestí Na Rovince se po cyklotrase K10 vydáte vpravo. Asi po kilometru odbočíte vlevo na cyklotrasu K10B, až dojedete k Farmě Hucul. Odtud, stále po cyklotrase K10B, sjedete do Vítkovic k hotelu Praha. Zde odbočíte vlevo a napojíte se na silnici č. 286, po níž dojedete až do Jilemnice.

Informace

GPX soubor
formát gpx (164.28 KB)
Cyklobusy
Krkonošské cyklobusy

Turistické linky propojují celé pohoří. Nechte se vyvézt na vrcholy, projeďte hřebenové trasy a pusťte se dlouhým sjezdem zpět do údolí.

Dovolená s dětmi v Krkonoších
Dovolená s dětmi v Krkonoších

Vybrali jsme pro vás ta nejlepší místa, naplánovali vhodné trasy, připravili lov razítek, víme, kam se schovat při špatném počasí. Společný rodinný čas naplníte pohybem v přírodě, poznáním, zábavou a pohádkovým dobrodružstvím.

Výletní cíle a trasy v okolí