Z Horních Míseček k Prameni Labe a do Vrchlabí
Mapa
Share

Z Horních Míseček k Prameni Labe a do Vrchlabí

Po vystoupání k prameni Labe patří cyklotrasa k nenáročným dlouhým sjezdům ve středních Krkonoších s výhledy na hřebeny Krkonoš a jejich podhůří. Výchozím místem je buď Špindlerův Mlýn odkud vyjedeme lanovkou na Medvědín, nebo Horní Mísečky, kam dojedeme cyklobusem.

Po cyklotrase K13A respektive K13 vystoupáme na kole k rozcestí u Čtyř pánů. Odtud povedeme kolo cca 1 km k prameni Labe. Od Pramene dojdeme k Labské boudě a po občerstvení pokračujeme po cyklotrase K13 dojedeme zpět na Horní Mísečky.

U restaurace Stopa na Horních Mísečkách se napojíme na cyklotrasu K12 a pokračujeme dále po cyklotrase K11 na Rovinka a cyklotrase K10 na Benecko. U apartmánů Bellevue odbočíme vlevo směrem na Vrchlabí na silnici, po které dojedeme až na Křížovky. Zde se napojíme opět na cyklotrasu K10, po které sjedeme až do Vrchlabí.

Informace

Poznejte Krkonoše na kole
Poznejte Krkonoše na kole

Nebojte se vyrazit na kolo do nejvyšších hor. Více než 900 km cyklotras vás provede přírodou, kterou jinde neuvidíte.

Z Horních Míseček k Prameni Labe a do Vrchlabí

Dovolená s dětmi v Krkonoších
Dovolená s dětmi v Krkonoších

Naplňte rodinný čas v Krkonoších pohybem v přírodě, poznáním, zábavou a pohádkovým dobrodružstvím. Vybrali jsme pro vás ta nejlepší místa, naplánovali trasy, připravili dobrodružný lov razítek a víme, kam se schovat při špatném počasí.

Výletní cíle a trasy v okolí