Na Medvědíně
Share

Vytáhněte lyže, Paní zima se vrací!

Aktualizováno 7. 1. 2022

Konečně se trochu ochladilo a napadlo nám několik centimetrů nového sněhu. Společně se sluníčkem, které vykouklo z mraků, je u nás prostě pohádkově.

Krkonošské areály dělají vše proto, abyste si u nás dobře zalyžovali. Každičký mrazík využívají k zasněžování a na víkend jsou pro vás připraveny skvělé podmínky. Vyrazte třeba i na jednodenní lyžovačku.

Dodržujme opatření, ať zůstanou areály otevřené až do posledního sněhu. 

SkiResort Černá hora

Aktuální provoz areálů

SkiMU Malá Úpa

Denně v provozu sjezdovka Pomezky, U Kostela 400 a Trautenberk, otevřen také dětský park Pomezky. Lyžuje se za mimosezónní ceny, a to do odvolání.

Nepřehlédněte novinku pro letošní sezonu mezi areály Pomezky a U kostela se budete moci přesouvat bez sundání lyží po nově vzniklých sjezdovkách Rennerovka, Kolbenka a Trautenberk. 

Chci skipas online

Bret Žacléř

Lanová dráha Karolínka v provozu denně 9:00 - 16:00. 

Chci aktuální informace

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

Skiareály Černá hora a Pec pod Sněžkou jsou v provozu denně. V areálu Černý Důl jede lanovka Family Express, otevřen je Live park. Ve Velké Úpě je v provozu lanovka Portášky a vlek Modřín. Od soboty 8. 1. bude otevřeno každodenní večerní lyžování na sjezdovce Modřín. 

Skipasy zakoupíte již nyní online na www.skiresortcard.cz. Určitě doporučujeme zakoupit přes web, ušetřit můžete i více než 30% oproti nákupu v kamenné prodejně. 

Chci skipas online

Areál Mladé Buky

V provozu je 4-sedačková lanová dráha, 1 vlek a KIDpark s oblíbeným pojízdným pásem. Dále bobová dráha, restaurace a skibar. 

Chci skipas online

Skiareál Herlíkovice - Bubákov, Vrchlabí

Areál Herlíkovice je v provozu denně 8:30 - 16:00. 

Chci skipas online

Skiareál Kněžický vrch, Vrchlabí

Denně od 8:30 do 16:00 hodin v provozu vlek Tatrapoma a modrá sjezdovka. V sobotu 8. 1. se rozjede také Kněžický express. Areály Kněžický vrch a Kebrlák jsou propojeny společným jízdným.

Chci aktuální informace

Skiareál Strážné

Areál v provozu denně 9 - 16. Prozatím jedou vleky Kolonka I a II a vlek Kotva. 

Chci aktuální informace

Skiareál Špindlerův Mlýn

V provozu denně 8:30 - 16:00. Aktuálně jezdí sedačkové lanovky ve Svatém Petru a na Hromovce, stejně tak na Medvědíně a Horních Mísečkách. 

Kupte gopass online a lyžujte za tu nejlepší cenu!

Chci gopass online

Benecko

Lanovka Kejnos a vlek HSK v provozu denně 9 - 17, stejně tak vleky Krakonoš a Barka. Na nejmenší lyžaře se těší dětské parky Family arena a Havrland s pojízdnými pásy. Od soboty 8. 1. bude v provozu také večerní lyžování na Kejnosu. 

Ch do ci skipass online 

Aldrov Vítkovice

Prezidentský express na Aldrově a vlek Jizerka v provozu denně. V sobotu 8. 1. bude spuštěno večerní lyžování na Aldrově, pravidelně se tu svezete ve středu, pátek a sobotu.

Chci skipass online

Paseky nad Jizerou

Celý areál je v provozu denně 8 - 16 hodin. 

Chci aktuální informace

Skiareál Šachty a Kamenec

V provozu denně 8:30 - 16:00, večerní lyžování do odvolání zrušeno. 

Chci skipass online

Skiareál Rokytnice

Od soboty 8. 1. bude v provozu lanová dráha Horní Domky, vlek Kaprun a přilehlé sjezdovky, a to v čase 8:30 - 16:00. Skipasy pořídíte online i na pokladně za ceny vedlejší sezony. 

Chci skipass online

Skiareál Harrachov

Lanovky Delta  a Alfa v provozu denně 8:00 - 16:00, otevřeny sjezdovky Červená II a Modrá. 

Chci skipas online

Skiareál U Čápa

V provozu denně 8:30 - 16:30, upraveno 3,4 km sjezdovek. 

Chci aktuální informace

 

Další články

Světýlka přikrytá sněhovou peřinkou tlumeně září do tmy, sníh křupe pod nohama. Svěží horský vzduch ovoněný jehličím zbarví dětem tváře do růžova a vám před očima promítne pohádku o bílých Vánocích.
Poradíme, jaký areál je vhodný pro začínající lyžaře. Kterou stopu zvládne i malý běžkař. A jakými dalšími rodinnými zážitky dovolenou u nás vyladit k dokonalosti.
Vánoční dárky k radosti i užitku, jejichž koupí podpoříte místní výrobce a spolu s kterými darujete i kousek krkonošské tradice… To jsou regionální produkty, snoubící lásku a úctu k řemeslu i horám.