Na Medvědíně
Share

Vytáhněte lyže, Paní zima se vrací!

Aktualizováno 7. 1. 2022

Konečně se trochu ochladilo a napadlo nám několik centimetrů nového sněhu. Společně se sluníčkem, které vykouklo z mraků, je u nás prostě pohádkově.

Krkonošské areály dělají vše proto, abyste si u nás dobře zalyžovali. Každičký mrazík využívají k zasněžování a na víkend jsou pro vás připraveny skvělé podmínky. Vyrazte třeba i na jednodenní lyžovačku.

Dodržujme opatření, ať zůstanou areály otevřené až do posledního sněhu. 

SkiResort Černá hora

Aktuální provoz areálů

SkiMU Malá Úpa

Denně v provozu sjezdovka Pomezky, U Kostela 400 a Trautenberk, otevřen také dětský park Pomezky. Lyžuje se za mimosezónní ceny, a to do odvolání.

Nepřehlédněte novinku pro letošní sezonu mezi areály Pomezky a U kostela se budete moci přesouvat bez sundání lyží po nově vzniklých sjezdovkách Rennerovka, Kolbenka a Trautenberk. 

Chci skipas online

Bret Žacléř

Lanová dráha Karolínka v provozu denně 9:00 - 16:00. 

Chci aktuální informace

Čtěte také
Skiareál Špindlerův Mlýn
Podívejte se, jaká jsou platná omezení, kterými se musíme v zimních střediscích řídit.

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

Skiareály Černá hora a Pec pod Sněžkou jsou v provozu denně. V areálu Černý Důl jede lanovka Family Express, otevřen je Live park. Ve Velké Úpě je v provozu lanovka Portášky a vlek Modřín. Od soboty 8. 1. bude otevřeno každodenní večerní lyžování na sjezdovce Modřín. 

Skipasy zakoupíte již nyní online na www.skiresortcard.cz. Určitě doporučujeme zakoupit přes web, ušetřit můžete i více než 30% oproti nákupu v kamenné prodejně. 

Chci skipas online

Areál Mladé Buky

V provozu je 4-sedačková lanová dráha, 1 vlek a KIDpark s oblíbeným pojízdným pásem. Dále bobová dráha, restaurace a skibar. 

Chci skipas online

Skiareál Herlíkovice - Bubákov, Vrchlabí

Areál Herlíkovice je v provozu denně 8:30 - 16:00. 

Chci skipas online

Skiareál Kněžický vrch, Vrchlabí

Denně od 8:30 do 16:00 hodin v provozu vlek Tatrapoma a modrá sjezdovka. V sobotu 8. 1. se rozjede také Kněžický express. Areály Kněžický vrch a Kebrlák jsou propojeny společným jízdným.

Chci aktuální informace

Skiareál Strážné

Areál v provozu denně 9 - 16. Prozatím jedou vleky Kolonka I a II a vlek Kotva. 

Chci aktuální informace

Skiareál Špindlerův Mlýn

V provozu denně 8:30 - 16:00. Aktuálně jezdí sedačkové lanovky ve Svatém Petru a na Hromovce, stejně tak na Medvědíně a Horních Mísečkách. 

Kupte gopass online a lyžujte za tu nejlepší cenu!

Chci gopass online

Benecko

Lanovka Kejnos a vlek HSK v provozu denně 9 - 17, stejně tak vleky Krakonoš a Barka. Na nejmenší lyžaře se těší dětské parky Family arena a Havrland s pojízdnými pásy. Od soboty 8. 1. bude v provozu také večerní lyžování na Kejnosu. 

Ch do ci skipass online 

Aldrov Vítkovice

Prezidentský express na Aldrově a vlek Jizerka v provozu denně. V sobotu 8. 1. bude spuštěno večerní lyžování na Aldrově, pravidelně se tu svezete ve středu, pátek a sobotu.

Chci skipass online

Paseky nad Jizerou

Celý areál je v provozu denně 8 - 16 hodin. 

Chci aktuální informace

Skiareál Šachty a Kamenec

V provozu denně 8:30 - 16:00, večerní lyžování do odvolání zrušeno. 

Chci skipass online

Skiareál Rokytnice

Od soboty 8. 1. bude v provozu lanová dráha Horní Domky, vlek Kaprun a přilehlé sjezdovky, a to v čase 8:30 - 16:00. Skipasy pořídíte online i na pokladně za ceny vedlejší sezony. 

Chci skipass online

Skiareál Harrachov

Lanovky Delta  a Alfa v provozu denně 8:00 - 16:00, otevřeny sjezdovky Červená II a Modrá. 

Chci skipas online

Skiareál U Čápa

V provozu denně 8:30 - 16:30, upraveno 3,4 km sjezdovek. 

Chci aktuální informace

 

Další články

Poslední závod
Ten příběh znáte... Příběh přátelství, obětavosti, pevné vůle a síly ducha. Odehrál se před více než 100 lety, v bílé náruči zimních hor ale rezonuje dodnes.
Přispějte na úpravu běžeckých terénů!
V Krkonoších máte naprosto ideální podmínky ke zdolávání mnoha kilometrů na běžkách – nejen po hřebenech. Je tu tolik běžecký tras, že si každý najde tu svou. Děkujeme všem, kteří se o tratě starají.
Městské kluziště Špindlerův Mlýn
Pokud jste na dovolenou do Krkonoš přibalili i lední brusle, dobře jste udělali. Máme tu kluziště vnitřní i venkovní, kluziště nejvýše položené i uměle chlazené.