Inspirujte se

10 článků.
Skiareál Špindlerův Mlýn
Podívejte se, jaká jsou platná omezení, kterými se musíme v zimních střediscích řídit.
Start lyžování na Černé hoře
Je to tady! Lyžařská sezona v Krkonoších začíná už tento pátek 3. prosince. Pojeďte se po dvou letech sklouznout právě k nám.
Lávka přes Rennerův potok
Projděte se přes listím zbarvené úžlabí, strouhy, potoky a řeky po "studentských" lávkách. Jsou navrženy prakticky a funkčně, ale zároveň netradičně a zajímavě.
Výhled od sochy sv. Josefa
Sluníčko probarvilo krkonošskou krajinu podzimem a máme tady jako v pohádce. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější výhledy na podzimní hory i údolí, užijte si je.
Jak šel čas s vládcem našich hor
Věděli jste, že Krakonoš nebyl vždy ten sympatický ochránce našich nejvyšších hor s plnovousem a fajfkou v ruce? Terezice Váchalová se mu podívala "na zoubek".
Zákaz vstupu na některé cesty v horách
Správa Krkonošského národního parku v návaznosti na vyhlášení osmi klidových území a s tím souvisejícím vyhrazením cest a tras v těchto územích dočasně uzavírá v termínu od 15. března do 31. května některé cesty nebo jejich úseky z důvodu ochrany proti rušení citlivých druhů živočichů.
Přispějte na úpravu běžeckých terénů!
V Krkonoších máte naprosto ideální podmínky ke zdolávání mnoha kilometrů na běžkách – nejen po hřebenech. Je tu tolik běžecký tras, že si každý najde tu svou. Děkujeme všem, kteří se o tratě starají.
Poznejte krkonošské útulny!
Znáte je všechny? Co o nich víte? Na území Krkonoš takových míst najdeme více než dvacet a v loňském roce začaly přibývat další. A právě ty nové, které navrhli a vyrobili ve spolupráci se Správou KRNAP studenti Fakulty architektury ČVUT v Praze, vám postupně představujeme na našem Facebooku. A protože nás všichni na Facebooku nesledujete, rozhodli jsme se krátce vám tyto útulny představit i zde.
Skiareál Špindlerův Mlýn
Zimní sezona se blíží a my pro vás postupně shromažďujeme novinky, opatření a poskytované služby jednotlivých skiareálů. Sledujte nás, jakmile situace dovolí a budeme vědět více ohledně vládních nařízení, rádi vám přineseme ty nejaktuálnější informace.