Vyhlídkový lesopark Hlídka na Stráži
Mapa
Share

Vyhlídkový lesopark Hlídka na Stráži

Rokytnice nad Jizerou

HLÍDKA NA STRÁŽI a samotné vyhlídky znázorňují postavy ze znaku města Rokytnice nad Jizerou. Lehké stavby ze dřeva a oceli přibližují návštěvníkům nejen perspektivu vzdálených horských hřebenů, ale také intimitu lesního prostředí. Lesopark je doplněn novými odpočinkovými místy. LIŠKAMEDVĚDOVCE a HORNÍK vám ukáží úchvatné pohledy na město, okolí i život v lese a nabídnou nevšední zážitek při jejich zdolání. Jsou přístupné zcela zdarma.

Vyhlídkový lesopark Hlídka na Stráži je ideálním místem, kde můžeš strávit krásné odpoledne s rodinou i s přáteli. Vezmi si pohodlné oblečení, vhodnou obuv a malou svačinu. Všechny starosti a problémy naopak nechej doma.  Můžeš vyrazit ráno i večer, pěšky nebo na kole. Cíl cesty tě vždy odmění krásným zážitkem.

Hlídka na Stráži ti nabídne neopakovatelný pohled na rokytnické údolí, panorama Lysé hory a Kotle, ale i nádherné výhledy do Pasek a Vysokého nad Jizerou. Jednotlivé vyhlídky však nejsou pro každého – přijď a zjisti, zda dokážeš pokořit lišku, medvěda, ovci i horníka!

Informace

Adresa
Rokytnice nad Jizerou
GPS
50.7193419N, 15.4465269E