Propagační materiály o Krkonoších

Tištěné propagační materiály jsou stále žádané a najdou si své místo v každém turistickém batohu. Poradí vám, kam na kole nebo pěšky na výlet, a které středisko bude vaším lyžařským rájem. S dětmi se do hor můžete vypravit i po stopách Krakonoše, a dozvědět se kdo vlastně je ten vládce hor. K vašemu vybranému cíli se můžete přiblížit také Krkonošským cyklobusem i Pojizerským Pacifikem. Objevte neznámé Krkonoše s námi!

Turistické noviny KRKONOŠE vám přináší spoustu zajímavého čtení o našich nejvyšších horách, dále tipy na výlety, informaci o aktuálním dění a turistickou mapu Krkonoš.
Na výlet po lokální trati Martinice v Krkonoších - Rokytnice nad Jizerou, přezdívané Pojizerský Pacifik, přibalte do batohu našeho průvodce.
Jízda s hrabětem, to je nový zábavný průvodce pro všechny dětské cestující na lokální trati z Martinic v Krkonoších do Rokytnice nad Jizerou. Nabízí komiks, tipy na aktivity do vlaku i na doma, hravě představí historii trati i její význam a doporučí tipy na výlety ze zastávek.
Hledáte tipy na výlety, trasy, aktuální informace, inspiraci na dovolenou či materiály ke stažení? Vyberte, načtěte QR kód a vstupte na oficiální turistický portál Krkonoš.
Objevte TOP 20 míst, která byste při své návštěvě Krkonoš rozhodně neměli vynechat. Prožijte Krkonoše naplno. Od fascinujících historických památek až po úchvatnou přírodu.
Přinášíme vám spoustu různých zajímavých tras na pěší výlety v celých Krkonoších. Vyberte si podle svvých preferencí a užijte si krásu Krkonoš!
Pro všechny malé i velké výletníky jsme připravili novou hravou brožurku Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra. Je k dostání na razítkovacích místech a v krkonošských informačních centrech za 70 Kč.
Krkonošské cyklobusy jsou turistické autobusové linky, které pomáhají cyklistům a pěším turistům s dopravou po Krkonoších a Podkrkonoší a plánováním výletů do zajímavých míst našich nejvyšších hor.
Cyklobrožura s 16 tipy na cyklovýlety na české i polské straně Krkonoš a v jejich podhůří.
Nebojte se vyrazit s dětmi do Krkonoš! Jsou sice nejvyšší, neznamená to ale, že musíte nutně jen šplhat do kopců...
Brožurka "Neznámé Krkonoše" nabídne 15 tras, které vedou po krásných, zajímavých, ale méně známých a zatížených lokalitách.
Celoroční přehled tradičních kulturních, společenských a sportovních akcí v Krkonoších.
Zima v Krkonoších pro všechny - to je motto nových, tzv. trhacích map, ve kterých naleznete nejen vyznačenou Krkonošskou magistrálu, ale i turistické lyžařské a závodní běžecké tratě, skialpové trasy a sáňkařské dráhy.
Pojizerským Pacifikem se můžete svést z Martinic v Krkonoších do Jilemnice, Hrabačova, Víchové nad Jizerou, Horní Sytové, Poniklé, Jablonce nad Jizerou, Rokytnice nad Jizerou a zase zpět.
Kalendář událostí s výběrem TOP společenských, sportovních a kulturních akcí v Krkonoších v tištěné podobě pro vás i vaše hosty.
Nádherné panoramatické fotografie zachycují 20 výhledových míst včetně rozhleden v celém pohoří. Popisky horizontů včetně kót vám pomohou lépe se zorientovat.
Chystáte se na dovolenou v Krkonoších? Přemýšlíte, kam na výlet? Připravili jsme pro vás výběr těch nejlepších tipů, kam vyrazit v létě i v zimě, pěšky, na kole, běžkách, s dětmi nebo na vozíčku.
Kdo je ale vlastně Krakonoš? Kde se v Krkonoších vzal? Jaký ve skutečnosti je? Kde ho můžete potkat? Na tyto a další otázky vám odpoví brožura o "jeho veličenstvu" Krakonošovi.
Krkonoše, nejvyšší české hory, nabízejí celou řadu letních sportovních aktivit. Vyberte si tu pravou pro vás díky naší mapě.
Krkonoše nabízí 400 km cyklotras na území národního parku a v podhorských oblastech dalších 300 km. Na kterých cestách můžete šlápnout do pedálů, vám doporučí tato mapa.
V nejvyšších českých horách nikdy není jisté, jaké počasí vás dostihne. Krátké dešťové přepršky může rychle vystřídat modrá a slunečná obloha, nebo se může také zakabonit i na celý dlouhý uplakaný den. Právě pro tuto variantu jsme pro vás připravili nabídku.
Připravili jsme pro vás paletu, dle našeho názoru, zajímavých cílů výletů v Krkonoších a podhůří, které si můžete sami sestavit tak, abyste zažili a viděli co nejvíce.
Tipy pro vaši letní dovolenou s dětmi v Krkonoších - koupaliště a bazény, lanové a zábavní parky, dětská hřiště nebo naučné stezky pro děti.
Nevíte jak na to a chtěli byste Geocaching vyzkoušet? Krkonoše - svazek měst a obcí vydal mapu. Právě v ní přináší jednoduchý návod ke hře, instrukce a informace k tomu, jak to vlastně začalo. Vytipovány jsou pro vás a v mapě zvýrazněny zajímavé a oblíbené „kešky“ v regionu Krkonoše a Podkrkonoší.
Nejvyšší české hory ztělesňuje dominantní mýtická postava - Krakonoš - vládce hor. Krakonoš mezi námi nežije sám. Má skupinku přátel. Ptáčka sojku, maminku Hančí a Pana lesního.
Kdo první vařil pivo, zůstane navždy tajemstvím. O pivu, místech jeho výroby a zajímavostech kolem jeho pití, byla vydána a stále vychází řada zajímavých publikací. My jsme pro vás připravili kapitolu o historii pivovarnictví v Krkonoších.
Lázně jsou jedním z nejvýznamnějších odvětví českého a polského cestovního ruchu i v krkonošském regionu. Účastníci léčebných pobytů jimi často nahrazují klasickou dovolenou, stále více jich do lázní přijíždí „jen proto“, aby si upevnili, nebo i zvýšili kondici.
Zima v Krkonoších pro všechny - to je nabídka lyžařských tras, zimních středisek a dalších zimních sportů a aktivit v Krkonoších.
Připravili jsme pro vás 30 tipů na výlety! Vybrali jsme pro vás ty, které považujeme za chloubu Krkonoš, a které byste neměli propásnout.
Přijměte pozvání do zimních Krkonoš. Moderně vybavené lyžařské areály a romantika bíle zasněžených hor vás jistě okouzlí a zaujme.
Objevujte naše nejvyšší hory ze sedla kola. Brožura vám přináší tipy na cyklotrasy, informace o Krkonošských cyklobusech, dále která lanovka vás vyveze i s kolem nebo kde se dobře najíte a zároveň se tu postarají i o vaše kolo. Inspirujte se a šlápněte do pedálu.
Skládací celoplošná mapa s kompletním zobrazením krkonošských lyžařských středisek a upravovatelů běžeckých tras s kontakty a podrobným popisem každé lyžařské oblasti se jistě zavděčí všem.
Tipy na výlety vznikly s cílem připomenout a představit široké veřejnosti i méně známá místa krkonošských měst a obcí, jejich blízké i vzdálenější okolí. Nejenom nejvyšší partie hor se svými nádhernými přírodními útvary a panoramaty okouzlí v každém ročním období.
Brožura Dlouhé sjezdy, s podtitulem "Nejezděte v Krkonoších na kole do kopce a vydejte se cyklobusem a potom lanovkou", koresponduje s tím, že si cyklisté terény Krkonoš oblíbili, a proto je na místě popularizace dlouhých sjezdů a využití zdejších možností.
Materiál vám představí nejvyšší české hory jako romantickou horskou krajinu, bohatou na malebné přírodní scenérie, folklór a tradice. Nabídne upoutávky na vycházkové, naučné a turistické trasy a cesty, které jsou značeny ukazateli a piktogramy vybaveny panoramatickými mapami, místy i odpočívadly. A ....