Pohádkové Krkonoše
Share

Novinky v Pohádkových Krkonoších 2023

Tipy na výlety, hry pro děti a odměny za společné rodinné putování po Krkonoších přináší již třetím rokem Pohádkové Krkonoše. Pokud plánujete dovolenou, víkend nebo jen nevíte co s volným odpolednem, stačí otevřít našeho průvodce. Vtáhne vás do Krakonošova revíru, do světa pohádek a rodinného dobrodružství v přírodě Krkonoš. 

Pro rok 2023 se hra rozšiřuje, nabídne více razítkovacích míst, nové ceny i hry. Co přesně jsou Pohádkové Krkonoše a na jaké novinky se můžete těšit?

Pohádkové Krkonoše

Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše

Skvělé výlety a kompletní program na rodinnou dovolenou, to jsou Pohádkové Krkonoše. Hra je součástí malované brožurky, kterou pořídíte na všech razítkovacích místech. Nabídne vám 40 zajímavých míst + 1 skvělý zážitek. 

Chci vědět, jak hrát

Novinky pro rok 2023

12 nových razítkovacích míst

Aby bylo stále co objevovat, přidali jsme k 30 stávajícím razítkovacím místům 11 dalších, v 1 případě došlo k výměně. Nově můžete získat razítko třeba na Lesní a Rýchorské boudě, v Aquacentru ve Vrchlabí, na bobovkách ve Špindlu a Harrachově nebo ve Sklárně Novosad & syn. Dohromady je pro vás připraveno 41 pohádkových razítek.

Všechna razítkovací místa

Nové ceny

Pokud děti nasbírají do brožurky 3, 5, 10 nebo 20 razítek, mohou si na jakémkoliv razítkovacím místě vyzvednou odměnu. Za 3 razítka pexeso nebo omalovánky, za 5 razítek hobby set od firmy Rautis. Za 10 razítek bude nově možné získat svačinový box ZDRAVÁ SVÁČA s Krakonošem, který skvěle pasuje ke ZDRAVÉ LAHVI. Ta byla hlavní cenou v posledních dvou letech, kdo ji získal, má tedy další motivaci putovat a sbírat. ZDRAVÁ LAHEV bude ovšem stále také k dispozici, můžete si vybrat. 

Nová je také cena za 20 razítek! Pro opravdové milovníky Krkonoš a poctivé výletníky je připravena malá knížka s 9 pohádkovými příběhy o Krakonošovi a jeho pomocnících. 

Vše o pravidlech hry

Nový malovaný průvodce

Brožurka bude letos ještě lepší! Plná obrázků, her, luštění a úkolů. Všechna razítkovací místa pohromadě, mapy pro orientaci a spousta dalších výletů v okolí. 

Pohádkové Krkonoše