Skiareál Špindlerův Mlýn
Share

Novinky v krkonošských zimních areálech

Novinky

Zimní sezona se blíží. Doba je sice nejistá, ale věříme, že lyžovat se bude! Lyžařské areály jsou každopádně připraveny, jejich služby opět vylepšeny, zajištěna hygienická opatření pro vaši větší bezpečnost. Těšíme se, že si k nám v zimě přijedete provětrat hlavu a při projížďce po manšestru z ní vyženete všechny starosti!

Investice pro váš lepší zážitek

Areálu Mladé Buky na vás čeká nová sedačková lanovka s pevným uchycením čtyřmístných sedaček a rozběhovým pásem. Skiareál SkiMU Malá Úpa láká na rozšířenou sjezdovku a nové lyžařské školy a půjčovny. Skiareál Špindlerův Mlýn připraví skicrossovou trať pro závodníky a širokou veřejnost.

Modernizace a technologie

Víte, co je to technologie Snowsat? Užitečný nástroj, který přispívá k efektivnějšímu zasněžování a tím k úspoře vody a energie. Díky komunikaci počítače a GPS přijímačů může obsluze rolby ukázat přesnou výšku sněhu pod strojem. Díky tomu je možné rozložit sníh na sjezdovku rovnoměrně. Technologii snowsat používají ve SkiResortu ČERNÁ – HORA PEC a ve Skiareálu Špindlerův Mlýn.

Skipas jednoduše online

V některých střediscích je online nákup skipasů již samozřejmostí, další se v souvislosti s koronavirovou krizí přidávají. Například Skiareál Harrachov zřídil selfservice point – samoobslužný kiosek pro nákup skipasů i vrácení čipových karet.

CzechSkipass

Bojíte se, že koupě skipassu se vzhledem ke koronavirové krizi nemusí vyplatit? Zkuste CzechSkipass! Jeden skipass vám otevře turnikety v 19 českých lyžařských areálů a zajistí vstupenku na 147 lanovek a vleků. Navíc máte možnost odstoupit od smlouvy, pokud by byla lyžařský sezona omezena. Více už v obchodních podmínkách.

V Krkonoších jsou do CzechSkipassu zapojena tato střediska: 

Chcete vědět více? Podívejte se na informace o všech lyžařských střediscích v Krkonoších se všemi kontakty a užitečnými odkazy.