Skiareál Špindlerův Mlýn
Share

Novinky v krkonošských zimních areálech

Zimní sezona se blíží a my pro vás postupně shromažďujeme novinky, opatření a poskytované služby jednotlivých skiareálů. Sledujte nás, jakmile situace dovolí a budeme vědět více ohledně vládních nařízení, rádi vám přineseme ty nejaktuálnější informace.

Doba je sice nejistá, ale věříme, že lyžovat se bude! Lyžařské areály jsou každopádně připraveny, jejich služby opět vylepšeny a hygienická opatření pro vaši větší bezpečnost jsou zajištěna. Těšíme se na teploty pod nulou a to, že si k nám v zimě přijedete provětrat hlavu a při projížďce po manšestru z ní vyženete všechny starosti!

Investice pro váš lepší zážitek

Areálu Mladé Buky na vás čeká nová sedačková lanovka s pevným uchycením čtyřmístných sedaček a rozběhovým pásem. Skiareál SkiMU Malá Úpa láká na rozšířenou sjezdovku a nové lyžařské školy a půjčovny. Skiareál Špindlerův Mlýn připraví skicrossovou trať pro závodníky a širokou veřejnost.

Modernizace a technologie

Víte, co je to technologie Snowsat? Užitečný nástroj, který přispívá k efektivnějšímu zasněžování a tím k úspoře vody a energie. Díky komunikaci počítače a GPS přijímačů může obsluze rolby ukázat přesnou výšku sněhu pod strojem. Díky tomu je možné rozložit sníh na sjezdovku rovnoměrně. Technologii snowsat používají ve SkiResortu ČERNÁ – HORA PEC a ve Skiareálu Špindlerův Mlýn.

Skipas jednoduše online

V některých střediscích je online nákup skipasů již samozřejmostí, další se v souvislosti s koronavirovou krizí přidávají. Například Skiareál Harrachov zřídil selfservice point – samoobslužný kiosek pro nákup skipasů i vrácení čipových karet.

Chcete vědět více? Podívejte se na informace o všech lyžařských střediscích v Krkonoších s kontakty a užitečnými odkazy a ohledně spuštění vleků a dalších informací sledujte i nadále náš web, Facebook a Instagram.

 

 

Další články

Ochrana KRNAP
Udělejme vše proto, aby Krkonošský národní park zůstal zachován příštím generacím. Jak konkrétně se chovat, aby zdejší příroda a její obyvatelé zůstali nedotčeni? Pojďme si před letními prázdninami připomenout pár základních pravidel.
Nostalgické jízdy na trati Pojizerský Pacifik
Pojeďte si spolu s námi užít dobrodružnou jízdu na trati Pojizerský Pacifik! Svezte se historickými vlaky za pohádkovým rodinným programem a soutěžte o pobyt na Labské boudě.
Naše Krkonoše Podcast
Pusťte si Krkonoše do ucha! Poznejte jejich přírodní, historické i kulturní dědictví prostřednictvím zajímavých hostů, kteří by za naše hory dýchali.