Městské kluziště Špindlerův Mlýn
Share

Na brusle v Krkonoších

Pokud jste na dovolenou do Krkonoš přibalili i lední brusle, dobře jste udělali. Máme tu kluziště vnitřní i venkovní, nejvýše položené v republice, osvětlené i kluziště na náměstí pod vánočním stromem. Vyberte si, na kterém originálním ledě se sklouznete právě vy.

Městské kluziště Špindlerův Mlýn

Venkovní kluziště

Nejvýše položené kluziště na Malé Úpě

V nadmořské výšce 1060 metrů si můžete zabruslit na Malé Úpě vedle sjezdovky Pomezky. Nejvýše položené kluziště v republice je osvětlené a nabízí tak i večerní bruslení. Pokud s sebou brusle nemáte, pomůže vám SkiMU půjčovna v centru Hořec. Tam zaplatíte také vstupné, které činí 130 Kč/dospělý, 100 Kč/dítě.

Informace o provozu

  • Otevírací doba: o víkendu 18. - 19. 12. otevřeno 10 - 17 hodin, 26. 12. sobota, pondělí a čtvrtek otevřeno 13 - 16 hodin, večerní bruslení vždy v úterý a pátek 18 - 20 hodin.
  • Vstupné 130 Kč/dospělý, 100 Kč/dítě, zaplatíte v půjčovně SkiMU v centru Hořec.
  • Poloha na mapě

Více informací

Nové městské kluziště ve Špindlu

Bruslení pod širým nebem si nově můžete užít i ve Špindlu. Městské kluziště, které je v provozu denně od listopadu do března, najdete na sídlišti Bedřichov u restaurace Artex. U kluziště nechybí drobné občerstvení, děti jistě potěší hokejové branky a ty nejmenší opěrné hrazdičky pro první sklouznutí. Zaparkovat můžete na jednom ze záchytných parkovišť, přímo u kluziště totiž staví Skibus. 

Informace o provozu

  • Otevírací doba: po, st, pá - ne: 14 - 21 hodin, út, čt: 14 - 19 hodin.
  • Vstupné: zdarma
  • Poloha na mapě

Více informací

Kluziště pod vánočním stromem v Hostinném

Krásné překvapení připravilo pro tuto zimu Hostinné. Přírodní kluziště tu vyrostlo přímo na náměstí. Hrazení zajistiily trámy z městského lesa a když bude mrznout, sklouznout se tu můžete i vy. 

Informace o provozu

Aktuální informace

Čtěte také
Poradíme, jaký areál je vhodný pro začínající lyžaře. Kterou stopu zvládne i malý běžkař. A jakými dalšími rodinnými zážitky dovolenou u nás vyladit k dokonalosti.

Když mrzne, až praští, připravují kluziště pro své kamarády a sousedy také nadšenci v Horní Branné, na Benecku, u Rýchorské boudy nebo v Martinicích v Krkonoších. Pokud budete mít štěstí na zimní počasí a budete poblíž, můžete se sklouznout také, většinou za drobný dobrovolný příspěvek. 

HC stadion Vrchlabí

Bruslení v hale

HC stadion Vrchlabí

Do hokejové arény prvoligového Vrchlabí můžete o víkendu nahlédnout a dokonce se svézt na prvotřídním ledě v rámci bruslení pro veřejnost. K dispozici je půjčovna, broušení bruslí, hrazdičky pro nejmenší i drobné občerstvení v automatech. 

Informace o provozu

Zimní stadion Trutnov

Denně je pro veřejnost možnost bruslení na zimním stadionu v Trutnově. Jen pozor - v dopoledních hodinách se o ledovou plochu můžete dělit se školami či školkami. V rozpisu ledu je také stanoveno, kdy je vhodné dorazit s hokejkou. 

Informace o provozu

Sportoviště Trutnov

 

Další články

Konec listopadu byl štědrý na sněhovou nadílku i mrazivé počasí. Rolby a skútry tak bez váhání vyrazily do terénu a projely pro vás na nadcházející víkend desítky kilometrů běžkařských tras.
Je to tady! Už v pátek 1. prosince zahajujeme v Krkonoších lyžařskou sezonu. A protože tu vydatně sype, bude to luxusní svezení v ladovské krajině a podmínky, jaké na začátku zimy už dlouho nepamatujeme.
Krkonošské sjezdovky patří mezi naši špičku. Jsou nejdelší, skvěle upravené, střediska moderně vybavená pro vaše maximální pohodlí. Navíc - zimní dovolená v Krkonoších je srdeční záležitost!