Skiareál Špindlerův Mlýn
Share

Lyžování v Krkonoších do Velikonoc

Využijte jarní dny k poslednímu svezení zimní sezony. Špindl, Harrachov a Pec jsou posledními statečnými mezi krkonošskými areály. Poloprázdné sjezdovky, po ránu dokonale upravená pista a ceny vedlejší sezony, to je zážitek na který mnozí lyžařští fajnšmekři čekají celou zimu! 

Sněhu na svazích je dostatek, ale doporučujeme vyrazit hned po rádu, než sníh rozbředne. Užijte si velikonoční prázdniny na lyžích.

 

Skiareál Špindlerův Mlýn

Jarní provoz areálů v Krkonoších

Přinášíme vám přehled jarního provozu posledních areálů v Krkonoších. 

Úvodní fotky: FB Skiareál Špindlerův Mlýn

Čtěte také
Objevte spolu s námi podhorské cesty a cestičky, na kterých si užijete klid, bublání potůčků a šumění lesa. Kontrasty, které kouzlí jarní příroda na horách, nabízejí zase úplně jiné výhledy na jejich hřebeny.

 

Harrachov

Denně v provozu lanová dráha Delta a vlek Dopplik, a to 8:00 - 16:00. Pokud podmínky dovolí, plánují v Harrachově udržet provoz až do Velikonoc. 

Aktuální informace

Foto: FB Skiareál Harrachov

Špindlerův Mlýn

Lanová dráha Pláň v provozu denně až do 18. 4. v čase 8:30 - 16:00. Pro speciální velikonoční provoz se rozjede taky lanová dráha Medvědín, a to od 15. do 18. 4. 

Aktuální informace

Foto: FB Skiareál Špindlerův Mlýn

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

V Peci pod Sněžkou lyžování bohdá až do Velikonoc! V provozu jedna lanovka a 3 vleky, otevřeno 9 km sjezdovek.

ČERNOHORSKÝ EXPRESS bude pro pěší, běžkaře a skialpinisty v provozu pouze v těchto dnech: 9.4. – 10.4. / 8.30 – 16.00 / každou ½ hodinu, jednotlivá jízda 17.30. 14.4. - 18.4. / 8.30 – 16.00 / každou ½ hodinu, jednotlivá jízda 17.30. 30.4. / 8.30 – 16.00 / každou ½ hodinu, jednotlivá jízda 17.30. 1.5. / 9.00 – 17.00 / každou ½ hodinu.

Aktuální informace

Foto: FB SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

Další články

Pojďte s dětmi do Pohádkových Krkonoš! Navštivte zajímavá místa, sbírejte razítka a užijte si skvělé rodinné výlety v jedinečné přírodě nejvyšších českých hor.
Krkonošské cyklobusy od 25. 5. opět v provozu! 9 linek křižuje naše hory od západu po východ. Pomohou s dopravou na vrcholy, umožní vychutnat božské výhledy a užít si sjezd zpět do údolí.
Podcast Naše Krkonoše pro vás připravujeme již třetí sezonu. Během té doby vzniklo 21 rozhovorů s osobnostmi, které prožívají v Krkonoších své životní příběhy.