Na Pláních
Share

Dobrodružství v Krakonošově revíru

Chcete být s dětmi v pohybu a přemýšlíte, jak je k němu motivovat, jak rodinný výlet zpestřit? Hrajete razítkovací hru Pohádkové Krkonoše, ale hledáte ještě další dobrodružství?

Propojte putování přírodou s honbou za pokladem, ať už budete luštit otázky na papíře, nebo využijete vaše chytré telefony. 

Questing

Questy neboli hledačky jsou poznávací trasy po přírodních a kulturních atraktivitách. Vedou po jednotlivých zastaveních, kde hledáte indicie pro vyluštění tajenky a pokračování v cestě. Když projdete celou trasu, získáte znění tajenky, která vás dovede k pokladu.

Krkonošské guesty

Geofun

Pro ty z vás, které baví hrátky s chytrým telefonem, jsou vymyšleny trasy GEOFUNu, tedy geolokační hry nové generace v mobilní aplikaci. Zábavnou a soutěžní formou vás provedou po dalších zajímavých místech regionu. Geofun vychází z populárního geocachingu, ale je akčnější a dobrodružnější. Nestačí pouze místo najít a "checknout se", ale plnit i různé úkoly, které mobilní průvodce během cesty sdělí.

Trasy geofunu

Skryté příběhy

Mobilní hra pro zvídavé děti a hravé rodiče. Stáhněte si zdarma aplikaci do chytrého telefonu (pro Android nebo iOS) a vydejte se ven za dobrodružstvím. Velké osobnosti i malé postavy českých dějin už na vás čekají a potřebují vaši pomoc. 

Skryté příběhy v Krkonoších

Geocaching

Geocaching, neboli moderní šipkovaná, je hrou, při které s pomocí GPS navigace hledáte "poklady", indicie a plníte úkoly. Na území Krkonoš je několik desítek "kešek". Do hry se můžete zapojit i vy.

Jak na geocaching

Pohádkové Krkonoše