Boby nebo saně, hurá na ně do Krkonoš
Share

Boby nebo saně, hurá na ně do Krkonoš

Zážitky

Krkonoše jsou pod sněhem a zimní pohádka čeká na vás. Sbalte boby, saně, kluzáky či pytle a přijeďte si užít pravé zimní radovánky. V provozu jsou sáňkařské dráhy a jezdit se teď dá i takřka na každém kopečku, přírodního sněhu máme dost. 

Kam vyrazit

Sáňkařská dráha Špindlerův Mlýn

Jízda na nejdelší osvětlené sáňkařské dráze v ČR zaručí jedinečné sněhové zážitky. Užijte si bezmála 3 kilometry jízdy na saních s převýšením až 400 metrů. Sáňkařská dráha je momentálně v provozu vždy od středy do neděle. V každé vstupence na dráhu je zahrnuto vyvezení autobusem na start i půjčení saní. Stačí se vhodně obléknout, přibalit spoustu dobré nálady a vybrat si, zda vyzkoušíte denní nebo noční jízdy na osvětlené dráze.

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

Start sáňkařské cesty najdete u horní stanice kabinkové lanovky na Černé hoře a to na rozcestí pod Sokolskou boudou. Trasa vede nádherným úbočím Černé hory s výhledy do Klausova dolu, je dlouhá 3,5 kilometru, s převýšením 560 m. Končí u dolní stanice kabinkové lanovky. Půjčení saní je momentálně možné pouze po předchozí online platbě voucheru. Saně si vyzvednete ve výdejním okénku půjčovny SkiResort Live. Telefonická rezervace saní není nutná, mají je v dostatečném počtu. 

Sledujte aktuální situaci

Situace se vzhledem ke sněhovým podmínkám mění velmi rychle, proto si vždy ověřte aktuální stav. Podívejte se na webové stránky jednotlivých areálů, facebookové profily a webkamery

Děkujeme, že jste k sobě ohleduplní a parkujete na místech k tomu určených.