Pozvěte si Krkonoše domů
Share

Pozvěte si Krkonoše domů

Podzimní sychravé počasí, i momentální omezení, nám tak trochu brání v rozletu. Ale neklesejme na mysli 😊 Možností, jak si zpříjemnit den a přinést si kousek Krkonoš domů, je díky technice stále dost! Nechte se inspirovat našimi tipy na zábavu, hru, kreativitu a zpříjemněte si čas doma s celou rodinou.

S dětmi doma

Tipy na výlet

Deštivý sychravý podzim nám jistě nabídne i několik slunečných barevných dní. A tak se nechte inspirovat našimi oblíbenými trasami v Krkonoších. Třeba je projdete všechny ještě letos anebo se budete těšit na jaro 😊

  • Zábavu na cestě pro děti i dospělé nabízí krkonošské hledačky ve Vítkovicích, Studenci, Vrchlabí, Trutnově nebo Horním Maršově. Hledačky neboli questy si můžete stáhnout a vytisknout na našem pohádkovém webu.
  • Na toulky krkonošskou přírodou, historií, architekturou nebo také po církevních či technických památkách se můžete vypravit díky brožurám od Správy KRNAP.
  • Další tipy na výlety najdete také v našich brožurách Neznámé Krkonoše, Krkonošské výhledy nebo Krkonoše s dětmi. Jen nezapomeňte, že mnoho krkonošských bud je zavřeno, takže svačinu a pláštěnku s sebou!
  • A i když počasí není ideální na pěší výlet nebo na kolo, do Krkonoš se můžete podívat díky našim cyklotrasám, které jsme pro vás projeli a natočili. Anebo díky pěším výletům s Výleťákem do Strážného, Vysokého nad Jizerou anebo Horních Míseček a mnohem dál.

Líbí se vám naše tipy na chladné podzimní dny doma? Našli jste v nich inspiraci a vyzkoušeli některý z našich nápadů na tvoření? Nebo jste se vydali na některý z výletů? Sdílejte i vy s námi své zážitky na našem facebookovém profilu @Krkonose.eu nebo instagramu #krkonoseeu.

Další články

Konec prázdnin neznamená konec dobrodružství! Horké dny odcházejí, čerstvý vzduch vybízí k pohybu. Podzimní prodloužené víkendy pojeďte s dětmi prožít do Krkonoš!
Jedinečné přírodní divadlo má reprízu každý den, ale nikdy nás nepřestane fascinovat. Pojďte se podívat, jak se krkonošská krajina probouzí, nebo naopak prožijte zlaté hodinky při slunce západu.
Babí léto přeje výletům. Vyvezte se některou z lanovek a rozběhněte se po podzimem zbarvených krkonošských hřebenech.