Pozvěte si Krkonoše domů
Share

Pozvěte si Krkonoše domů

Podzimní sychravé počasí, i momentální omezení, nám tak trochu brání v rozletu. Ale neklesejme na mysli 😊 Možností, jak si zpříjemnit den a přinést si kousek Krkonoš domů, je díky technice stále dost! Nechte se inspirovat našimi tipy na zábavu, hru, kreativitu a zpříjemněte si čas doma s celou rodinou.

S dětmi doma

Tipy na výlet

Deštivý sychravý podzim nám jistě nabídne i několik slunečných barevných dní. A tak se nechte inspirovat našimi oblíbenými trasami v Krkonoších. Třeba je projdete všechny ještě letos anebo se budete těšit na jaro 😊

  • Zábavu na cestě pro děti i dospělé nabízí krkonošské hledačky ve Vítkovicích, Studenci, Vrchlabí, Trutnově nebo Horním Maršově. Hledačky neboli questy si můžete stáhnout a vytisknout na našem pohádkovém webu.
  • Na toulky krkonošskou přírodou, historií, architekturou nebo také po církevních či technických památkách se můžete vypravit díky brožurám od Správy KRNAP.
  • Další tipy na výlety najdete také v našich brožurách Neznámé Krkonoše, Krkonošské výhledy nebo Krkonoše s dětmi. Jen nezapomeňte, že mnoho krkonošských bud je zavřeno, takže svačinu a pláštěnku s sebou!
  • A i když počasí není ideální na pěší výlet nebo na kolo, do Krkonoš se můžete podívat díky našim cyklotrasám, které jsme pro vás projeli a natočili. Anebo díky pěším výletům s Výleťákem do Strážného, Vysokého nad Jizerou anebo Horních Míseček a mnohem dál.

Líbí se vám naše tipy na chladné podzimní dny doma? Našli jste v nich inspiraci a vyzkoušeli některý z našich nápadů na tvoření? Nebo jste se vydali na některý z výletů? Sdílejte i vy s námi své zážitky na našem facebookovém profilu @Krkonose.eu nebo instagramu #krkonoseeu.

Další články

Skiareál Špindlerův Mlýn
Podívejte se, jaká jsou platná omezení, kterými se musíme v zimních střediscích řídit.
Start lyžování na Černé hoře
Je to tady! Lyžařská sezona v Krkonoších začíná už tento pátek 3. prosince. Pojeďte se po dvou letech sklouznout právě k nám.
Spartak Rokytnice
Rokytnice nad Jizerou nabízí sportovní lyžování pro celou rodinu na téměř 17 km sjezdových tratí všech úrovní. Ráj pro všechny sportovní rodiny!