Běžecký lyžařský areál Vrchlabí
Mapa
Share

Běžecký lyžařský areál Vrchlabí

Ve Vejsplaších v okolí rybníku Kačák se nachází více než 7 km pravidelně upravovaných tratí vhodných pro všechny běžkaře. Více než polovina z nich je uměle zasněžována a osvětlena. K dispozici je také žákovská biatlonová střelnice pro vzduchovky. 

Tratě ve Vejsplaších slouží jak rekreačním běžcům, tak k tréninku lyžařským nadějím ze Spartaku Vrchlabí a TJ SVS Krkonoše Vrchlabí. Tyto oddíly také za podpory města zajišťují úpravu včetně technického zasněžování a osvětlení.

Tratě navazují na delší okruhy směrem na Horní Brannou a Kněžice. Na Kněžicích jsou velmi pěkné trasy, vhodné i pro rodiny s dětmi, s návazností na Benecko a rozhlednu Žalý. 

Aktuální stav běžeckých stop

Informace

Lokalita
Adresa
Vrchlabí
GPX soubor
Aktuální stav běžkařských stop v Krkonoších
Aktuální stav běžkařských stop v Krkonoších

Ověřte si, kdy byla vámi vybraná trasa naposledy upravena. Data z GPS v rolbách se přenášejí přímo do mapy a vy tak budete v dokonalém obraze.

Dovolená s dětmi v Krkonoších
Dovolená s dětmi v Krkonoších

Naplňte rodinný čas v Krkonoších pohybem v přírodě, poznáním, zábavou a pohádkovým dobrodružstvím. Vybrali jsme pro vás ta nejlepší místa, naplánovali trasy, připravili dobrodružný lov razítek a víme, kam se schovat při špatném počasí.