Spartak Rokytnice
Share

5. největší lyžařské středisko v Česku vás očekává

Rokytnice nad Jizerou jako páté největší středisko v České republice nabízí sportovní lyžování pro celou rodinu na téměř 17 km sjezdových tratí všech úrovní. Přepravní kapacita se díky dvěma čtyřsedačkovým lanovkám a 9 vlekům může vyšplhat na úctyhodných 10.000 osob za hodinu.

Skiareál Spartak Rokytnice

Část skiareálu na Lysé hoře zvaná Horní Domky je vhodná pro všechny náruživé lyžaře. Naopak Studenov navštěvují spíše rodiny s dětmi, začátečníci a lyžařské kurzy. V Rokytnici jezdi skibus zdarma. Vysokohorská Rokytnice láká nejen na skvěle upravené sjezdovky, ale i na kvalitní služby jako je profesionální půjčovna a skiservis, kde se nabízí lyže značky Rossignol. K dispozici je i telemark a skialpinistické vybavení. Dále je možné objednat výuku lyžování jak skupinovou, tak individuální. 

Nečekejte ve frontě a kupte si skipas online. Ušetříte čas i peníze, za online zakoupené skipasy totiž zaplatíte o 10% méně! 

A kde všude se můžete svézt? Čekají na vás svahy ve Skiareálu Modrá Hvězda - Bahýnka, Skiareálu Sachrovka, Skiareálu Pařez, a také lyžařské vleky Udatný a Dvoračky.

Info pro sezonu 2021/2022

Skiareál Spartak Rokytnice

Non - ski zážitky v Rokytnici

Jako každé správné zimní lyžařské středisko, i Rokytnice nabízí svým návštěvníkům řadu doplňkových služeb. Restaurace, bufety a bary jsou samozřejmostí, nebo se zeptat v informačním centru, kde je nejbližší sauna či solárium. Kvalita a charakter služeb přesně koresponduje s prostředím tohoto horského města. Vše tak nějak rodinně, ale přesto na vysoké úrovni. 

Další články

Běžkařské areály v Krkonoších
Rádi se kloužete bílou stopou, ale necítíte se na krkonošské kopce? Využijte okruhů a tras v některém z krkonošských běžkařských areálů. Svezete se i po rovince, vypilujete styl a protáhnete nohy.
Podzimní dovolená s dětmi
Poradíme vám, jak naplnit 3 dny skvělými rodinnými zážitky, poznáním i odpočinkem. Možná, že o některých z míst jste ještě neslyšeli. Tím spíš stojí za objevení.
Podzimní provoz lanových drah v Krkonoších
Užijte si barvy podzimu na vrcholcích Krkonoš! Do nejvyšších partií se můžete nechat přiblížit lanovkou. Které a jak jsou v provozu i v nyní? Dozvíte se z našeho přehledu.