Železniční muzeum Martinice
Share

Železniční muzeum Martinice představuje pořad Muzea vonící párou

Pořad iDNES.tv Muzea vonící párou představuje místa, která se věnují železniční historii. Navštěvuje expozice menší i větší, každou něčím unikátní. Desátý díl je věnován unikátní Železniční stanici Martinice, kulturní památce, na kterou jsme v Krkonoších pyšní. Vždyť - jak název pořadu napovídá - je raritou české železnice. 

Čím je výjimečná, jak provoz na železnici vypadal dříve a mnoho dalšího se dozvíte v místním Železničním muzeu

Muzeum je v provozu od května do října, vždy o víkendech. Než se jeho dveře na jaře opět otevřou, nechte se pozvat k návštěvě prostřednictvím pořadu.

Chci sledovat pořad a nahlédnout do muzea

Informace

Další aktuality

Sousedským setkáním na Benecku u kaple sv. Huberta jsme zahájili seriál akcí Troubení u kapliček a křížků, kterými v letošním
Léto klepe na dveře, děti již netrpělivě očekávají poslední zvonění a plánování dovolených je v plném proudu. Zpestřete si poslední měsíc před prázdninami zážitkem z naší nabídky akcí vybraných po celých Krkonoších.
Ne všichni mají bohužel to štěstí prožít stáří důstojně. S takovou myšlenkou a velkým odhodláním s tím něco udělat spojili své síly autoři dokumentu a knihy Už není toho dechu a Nadace Krása pomoci. Pomozte i vy!