Železniční muzeum Martinice
Share

Železniční muzeum Martinice představuje pořad Muzea vonící párou

Pořad iDNES.tv Muzea vonící párou představuje místa, která se věnují železniční historii. Navštěvuje expozice menší i větší, každou něčím unikátní. Desátý díl je věnován unikátní Železniční stanici Martinice, kulturní památce, na kterou jsme v Krkonoších pyšní. Vždyť - jak název pořadu napovídá - je raritou české železnice. 

Čím je výjimečná, jak provoz na železnici vypadal dříve a mnoho dalšího se dozvíte v místním Železničním muzeu

Muzeum je v provozu od května do října, vždy o víkendech. Než se jeho dveře na jaře opět otevřou, nechte se pozvat k návštěvě prostřednictvím pořadu.

Chci sledovat pořad a nahlédnout do muzea

Informace

Další aktuality

Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.
Správa Krkonošského národního parku již třetím rokem v návaznosti na vyhlášení osmi klidových území a s tím souvisejícím vyhrazením cest a tras v těchto územích dočasně uzavírá v termínu od 15. března do 31. května některé cesty nebo jejich úseky z důvodu ochrany proti rušení citlivých druhů živočichů.
Jeden z nejkrásnějších dní letošní zimy si pro natáčení ve Vrchlabí vybral tým pořadu Běžkotoulky. Těšte se na nádhernou pozvánku do podhorského města, které vás svým nejen sportovním zázemím nadchne.