Skiareál Rokytnice nad Jizerou
Mapa
Share

Skiareál Rokytnice nad Jizerou

Lysá hora - Horní domky - Studenov - Modrá hvězda (Bahýnka) - Udatný - Sachrovka - Dvoračky - Pařez

V Rokytnici nad Jizerou se ani v zimě nebudete nudit. Na parádní lyžovačku můžete vyzkoušet hned několik lyžařských středisek - Skiareál Horní Domky, Skiareál Studenov, Skiareál Modrá Hvězda - Bahýnka, Skiareál Sachrovka, Skiareál Pařez, a také lyžařské vleky Udatný a Dvoračky.

Skiareál Horní Domky

Areál Horní Domky se rozkládá na jižních svazích Lysé hory. Sjezdové tratě všech obtížností dosahují celkové délky 13,5 km a na vrcholky vás vyveze 6 vleků a 2 čtyřsedačkové lanovky. K dispozici jsou skiservis, půjčovna, lyžařská škola a pro děti Funpark. Nastoupit tu můžete do pravidelně upravovaných běžeckých stop. 

Skiareál Studenov

Areál Studenov nabízí ideální podmínky pro začínající lyžaře i snowboardisty. Vyzkoušet můžete 4 sjezdovky o modré a červené obtížnosti. Na vrcholky vás vyvezou 3 vleky. Z horní stanice sjezdovky LV 1000 se snadno dostanete na běžeckou Krkonošskou magistrálu. 

V zimní sezoně 2020/2021 je provozovatelem skiareálu Skiservis Udatný.

Skiareál Modrá Hvězda - Bahýnka

Areál se nachází v těsné blízkosti náměstí Horní Rokytnice. Nabízí ideální podmínky pro začínající lyžaře i snowboardisty, pro rodiny s dětmi i lyžařské výcviky. Zajezdit si můžete na 4 sjezdovkách modré obtížnosti, i na večerním lyžování, a na vrcholky vás vyvezou 4 vleky. K dispozici je lyžařská škola, pojezdový pás a provazový vlek pro děti. 

Skiareál Sachrovka

Areál Sachrovka v těsné blízkosti náměstí Horní Rokytnice. Nabízí lyžování pro začátečníky i pokročilé, pro děti i dospělé či lyžařské výcviky. Na vrchol sjezdovky vás vyveze 700 m dlouhý vlek. Využít můžete lyžařskou školu a půjčovnu. 

Skiareál Pařez

Areál se rozkládá na svazích v blízkosti Skiareálu Studenov. Je ideálním místem pro rodiny s dětmi, rekreační lyžaře i lyžařské výcviky. K dispozici jsou 2 vleky a pravidelně upravovaná sjezdovka modré obtížnosti. Využít můžete půjčovnu, skiservis a lyžařskou školu. 

Lyžařské vleky Udatný

Firma Skiservis Udatná provozuje celkem 8 vleků ve dvou lokalitách Rokytnice nad Jizerou, Skiareálu Horní Domky a Studenov.Využít můžete také služby skiservisů, půjčoven a lyžařských škol. 

Lyžařský vlek Dvoračky

Lyžařský vlek se nachází v blízkosti Horské boudy Dvoračky a Horského hotelu Štumpovka. Najdete tu ideální zázemí pro začínající lyžaře. Vyzkoušet můžete i večerní lyžování. K dispozici je půjčovna a Lyžařská akademie Tonička. 

Informace

Adresa
512 45 Rokytnice nad Jizerou
GPS
50.7256111N, 15.4335742E
Dnes
23. 6. 2024
clearsky_night
11.7 °C
teplota
2.7 m/s
vítr