Penzion Koniklec
Mapa
Share

Penzion Koniklec

Jestřabí v Krkonoších

Penzion Koniklec se nachází v Jestřabí v Krkonoších, obci, která se nachází přibližně deset kilometrů od malebné Jilemnice. Jestřabí je pro svoji polohu, krásnou krajinu a specifický půvab stále více vyhledávaným turisty a milovníky přírody. Návštěvníci, kteří přijíždějí za klidem, čerstvým vzduchem a krásnou přírodou se sem rádi vracejí.

Tato horská chata je vhodná jak pro rodinou dovolenou, tak pro školy a školky v přírodě, sportovní soustředění i partu přátel. Celková kapacita je 66 lůžek v 16ti pokojích. Pokoje jsou vybaveny sice starším, ale funkčním nábytkem. Většina pokojů má vlastní sociální zařízení. V penzionu lze využít velkou společenskou místnost s krbem, k dispozici jsou dvě televize, jeden pingpongový stůl. V restauraci se nachází fotbálek a šipky. 

V penzionu vaří výhradně domácí stravu. Skupiny, které upřednostňují vlastní vaření, si mohou pronajmout kuchyň.

Relaxujte!

Ve venkovním prostranství lze využít bazén, venkovní terasu, hřiště, travnatou plochu. Pro grilování je možné využít gril nebo pro opékaní špekáčku ohniště, kde se dá posedět třeba jen při plápolajícím ohni v zastřešené pergole.

V zimním období lze využít v areálu kluziště, přímo u chaty se totiž nachází lyžařský vlek „Na stráňce“. Další sjezdovky jsou vzdáleny cca 3 km ve Vítkovicích

Ochota a vstřícnost majitelů vám zajistí skvělou a pohodovou dovolenou.

Informace

Adresa
Jestřabí v Krkonoších 69
51401 Jestřabí v Krkonoších
GPS
50.6804256N, 15.4917572E