Krajina pod Sněžkou
Share

Karta hosta v Krajině pod Sněžkou

Na území osmi obcí východních Krkonoš můžete nově využít nabídky Karty hosta. Jedná se o nový projekt, který uvedla v život lokální destinační společnost Krajina pod Sněžkou.

Zjistěte, co je přesně Karta hosta a jak vám může zpříjemnit Vaši zimní dovolenou. 

Správně nastavená Karta hosta je totiž nejen bonusem pro návštěvníky Krkonoš, ale také velmi užitečným nástrojem, kterým lze rozvíjet spolupráci v území a posunout rozvoj regionu tím správným, udržitelným směrem. 

Informace

Sport v Krajině pod Sněžkou

Využijte slev a speciálních nabídek

Co přesně je ta Karta hosta?

Užitečná věcička, která vám tu něco příjemně zlevní, tu nabídne produkt nebo službu, která je bez karty jinak nedostupná. Bude se vám hodit na bezmála 30 akceptačních místech.

Je to v podstatě perzonalizovaný QR kód s informací o termínu vašeho pobytu v Krajině pod Sněžkou. Vřele doporučujeme požádat o vystavení a zaslání digitální Karty hosta, již si po obdržení jednoduše stáhnete do některé peněženkové aplikace svého chytrého mobilního telefonu. Stejně tak si ji samozřejmě můžete nechat vytisknout.    

Nabídka Karty pro zimu 2022/2023

Kde Karta hosta funguje?

V Trutnově, Janských Lázních, Peci Pod Sněžkou, Mladých Bukách, Malé Úpě, Horním Maršově, Svobodě nad Úpou a Žacléři.

Jak Kartu hosta získat?

Kartu hosta může vydat pouze ubytovatel a pouze hostovi, u něhož splnil všechnu svou přihlašovací povinnost. S jejím vydáním ale nemusí čekat, až na vás příjezd. Vaši Kartu vám může vystavit a zaslat v její digitální podobě již týden před vaším příjezdem. Karta hosta platí pouze po dobu vašeho přihlášeného pobytu.