Krkonose_Hana_Jampilkova_Snezne_jamy_od_muzskych_kamenu
Share

Hory na vás počkají, inspirujte se, plánujte a těšte se!

Naše hory momentálně stejně jako mnoho dalších míst u nás odpočívají. Nový nouzový stav, který vešel v platnost v pondělí 1. března 2021, uzavírá celé Česko. Na hřebenech i v podhůří se tak rozhostí klid, jaký pamatuje snad jen Krakonoš. Nebuďte smutní, věnujte se činnostem, na které normálně nemáte čas, těšte se na hory, které tady na vás počkají a nechte se inspirovat. Neznámé Krkonoše se s vámi po boku vydají na místa, o kterých jste možná ani neměli ponětí. Až to bude možné, vyrazíte?

Neznámé Krkonoše

Víme, že Sněžka, Pramen Labe nebo Pančavský vodopád jsou místa, kde se dají vytvořit nádherné fotografie a každý tam byl. Právě – každý tam byl. A co třeba navštívit Snezne Stawki, Maly Staw nebo Rýchorský prales? Znáte nebo slyšíte poprvé? Jsou to nádherná místa v Krkonoších, kde není tolik lidí, a také to stojí za návštěvu.

Na těchto stránkách najdete jak rodinné výlety s dětmi, tak dlouhé výlety pro pořádné horaly. Můžete tu i mrknout na nové tipy, kde složit hlavu, kde se dá dobře najíst a co pro Vás Krkonoše nachystaly. Dočkáte se i plánované soutěže. Věříme, že vám tato stránka v mnohém poradí, pomůže a inspiruje vás.

Tváří webové domény a autorem fotografíí je Hana Jampílková, která dodává: „Dodnes nevím, zda byl dobrý nápad pověřit mě takovým úkolem. S nabídkou mě oslovila destinační společnost pro turistickou oblast Krkonoše (Krkonoše – svazek měst a obcí) a protože se mi nápad líbil, ráda jsem nabídku přijala.

O mně maximálně to, že jsem velké třeštiprdlo a lítám už 5 let s batohem po našich, ale i zahraničních horách. Nejvíce mám přirostlé k srdci Krkonoše. Byli bychom rádi, aby v Krkonoších vládl klid a pořádek a abyste vy odjížděli domů s úsměvem na tváři a pocitem, že to dnes tam nahoře bylo opravdu prima. Těšíme se na to, až to bude opět možné a dorazíte do Krkonoš, těšíme se na vás!“

Hanku můžete sledovat na facebookovém profilu S Hančou na cestách.

Další články

Poslední závod
Ten příběh znáte... Příběh přátelství, obětavosti, pevné vůle a síly ducha. Odehrál se před více než 100 lety, v bílé náruči zimních hor ale rezonuje dodnes.
Přispějte na úpravu běžeckých terénů!
V Krkonoších máte naprosto ideální podmínky ke zdolávání mnoha kilometrů na běžkách – nejen po hřebenech. Je tu tolik běžecký tras, že si každý najde tu svou. Děkujeme všem, kteří se o tratě starají.
Městské kluziště Špindlerův Mlýn
Pokud jste na dovolenou do Krkonoš přibalili i lední brusle, dobře jste udělali. Máme tu kluziště vnitřní i venkovní, kluziště nejvýše položené i uměle chlazené.