Brožura Pohádkové Krkonoše
Share

Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra

Pro všechny malé i velké výletníky jsme připravili novou hravou brožurku Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra. Je k dostání na razítkovacích místech a v krkonošských informačních centrech za 70 Kč.

Malovaná brožurka vás provede 40 místy (+ 1 prémiovým zážitkem), na kterých můžete za návštěvu získat razítko. V terénu jsou označena samolepkou. Brožurka vám zároveň poradí, co dalšího v místě navštívit nebo nabídne alternativu při špatném počasí. Hry a kvízy zabaví děti cestou nebo při čekání na oběd. Razítka si otisknou přímo do brožurky a ještě si mohou zasoutěžit o prima ceny!

Sbírejte razítka a vyhrajte ZDRAVOU LAHEV, soutěžte o voucher na služby Resortu sv. Františka a hlavně - bavte se spolu s dětmi a pohádkovými kamarády na krásných místech našich hor.

Information

Pojďte s dětmi do Pohádkových Krkonoš

Další články

Welcome one of the most beautiful times of the Krkonose year. Now is the perfect time to hike the colourful valleys and empty ridges. After all, the days are still long enough, the temperatures are pleasant, the huts are open and the cable cars are running.
We will advise you how to fill 3 days with great family experiences, exploration and relaxation. Maybe you haven't heard of some of the places. Even more worth discovering.
Go to the Krkonose Mountains this holiday season! Fill your family time together with movement in nature, exploration, fun and fabulous adventures.