Brožura Pohádkové Krkonoše
Share

Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra

Pro všechny malé i velké výletníky jsme připravili novou hravou brožurku Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra. Je k dostání na razítkovacích místech a v krkonošských informačních centrech za 70 Kč.

Malovaná brožurka vás provede 40 místy (+ 1 prémiovým zážitkem), na kterých můžete za návštěvu získat razítko. V terénu jsou označena samolepkou. Brožurka vám zároveň poradí, co dalšího v místě navštívit nebo nabídne alternativu při špatném počasí. Hry a kvízy zabaví děti cestou nebo při čekání na oběd. Razítka si otisknou přímo do brožurky a ještě si mohou zasoutěžit o prima ceny!

Sbírejte razítka a vyhrajte ZDRAVOU LAHEV, soutěžte o voucher na služby Resortu sv. Františka a hlavně - bavte se spolu s dětmi a pohádkovými kamarády na krásných místech našich hor.

Information

Pojďte s dětmi do Pohádkových Krkonoš

Další články

Relaxation also belongs to free days! Include it in your program here in the Krkonose Mountains. You will still enjoy the mountain fairy tales and the distant views will not escape.
Choose the highest mountains in Bohemia for your winter holiday. The Krkonose Mountains offer stable snow cover, resorts without crowds and mountains of experiences, even if you're not into skiing. They offer a harsh climate and a friendly face. Come and see for yourself!
The ski runs in the Krkonose rank among the best in the country. They are the longest, well-groomed, and the facilities provide modern equipment for all your comfort.