TOP akce v Krkonoších srpen 2022
Share

TOP akce v Krkonoších srpen 2022

Akcí je velké množství, máme z čeho vybírat.

Ti zdatnější jistě přijmou Cyklovýzvu Špindlerovka a dokáží sobě, že kopec není překážkou. Romantické Stmívání na Stezce se sklenkou vína si vychutnáte v Janských Lázních. V Harrachově pod Mamutím můstkem propukne Keltská noc plná muziky. Pestrý poznávací program nabízí dětem Srpen na Doteku v Horním Maršově. Tradiční slavnost s žánrově rozmanitým hudebním programem to je Porciunkule v Hostinném. Rozmarné léto prožijete na Vysocké pouti s bohatým doprovodným programem. Nenechte si ujít Krkonoše Amerikou ve Vrchlabí, kde můžete obdivovat spoustu nablýskaných amerických auťáků a motorek. XIX. Krkonošské klání v Horním Lánově, koňské závody v parkurových a westernových disciplínách přilákají nejen milovníky koní. Nostalgické jízdy historickými vlaky a pohádkový program pro děti pro vás připravili v Martinicích na nádraží. Pohodu, zábavu, dobré jídlo a táborák nabídne dětem Letní příroďák v Rokytnici nad Jizerou. S čertem, čarodějnicí nebo princeznou se potkáte na Pohádkové stezce na Benecku. Festival divadla, hudby, tance, výtvarného umění a vůbec všeho možného, to je Artu Kus v Trutnově. Podívat se na rozhlednu, a ještě si užít jarmarečné veselí, vám umožní Štěpánův jarmark v Kořenově u rozhledny Štěpánka. O titul mistra paďoura se utkají závodníci při Žacléřském fichtlklání. Závěr prázdnin patří dětem Loučení s prázdninami – divadlo v Herní krajině na Portáškách ve Velké Úpě jistě potěší nejen malé diváky. 


Užijte si do sytosti každý den prázdnin a vracejte se do svých domovů obohaceni o zážitky z příjemně strávených letních dní.
 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

V rámci Roku Harrachů a projektu Po stopách šlechtických rodů vychází nová publikace autorů Jana Luštince, Petra Noska a Adama Rejhy Harrachové - vznešenost zavazuje.
Duben začíná aprílem, kdy se můžete dočkat od svých blízkých drobných zlomyslných žertíků. Doufáme, že vás tolik nevyvedou z míry a společně zavítáte do různých koutů Krkonoš, prožít poslední loučení se zimou a veselé vítání jara.
Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.