TOP akce v Krkonoších srpen 2022
Share

TOP akce v Krkonoších srpen 2022

Akcí je velké množství, máme z čeho vybírat.

Ti zdatnější jistě přijmou Cyklovýzvu Špindlerovka a dokáží sobě, že kopec není překážkou. Romantické Stmívání na Stezce se sklenkou vína si vychutnáte v Janských Lázních. V Harrachově pod Mamutím můstkem propukne Keltská noc plná muziky. Pestrý poznávací program nabízí dětem Srpen na Doteku v Horním Maršově. Tradiční slavnost s žánrově rozmanitým hudebním programem to je Porciunkule v Hostinném. Rozmarné léto prožijete na Vysocké pouti s bohatým doprovodným programem. Nenechte si ujít Krkonoše Amerikou ve Vrchlabí, kde můžete obdivovat spoustu nablýskaných amerických auťáků a motorek. XIX. Krkonošské klání v Horním Lánově, koňské závody v parkurových a westernových disciplínách přilákají nejen milovníky koní. Nostalgické jízdy historickými vlaky a pohádkový program pro děti pro vás připravili v Martinicích na nádraží. Pohodu, zábavu, dobré jídlo a táborák nabídne dětem Letní příroďák v Rokytnici nad Jizerou. S čertem, čarodějnicí nebo princeznou se potkáte na Pohádkové stezce na Benecku. Festival divadla, hudby, tance, výtvarného umění a vůbec všeho možného, to je Artu Kus v Trutnově. Podívat se na rozhlednu, a ještě si užít jarmarečné veselí, vám umožní Štěpánův jarmark v Kořenově u rozhledny Štěpánka. O titul mistra paďoura se utkají závodníci při Žacléřském fichtlklání. Závěr prázdnin patří dětem Loučení s prázdninami – divadlo v Herní krajině na Portáškách ve Velké Úpě jistě potěší nejen malé diváky. 


Užijte si do sytosti každý den prázdnin a vracejte se do svých domovů obohaceni o zážitky z příjemně strávených letních dní.
 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Vánoce se pomalu blíží, přijďte se naladit na jejich nezaměnitelnou atmosféru k nám do Krkonoš!
Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. Schovejte se na zasněžené hřebeny, užijte si výlety pěšky nebo na běžkách, prohřejte se ve wellness centru s luxusním výhledem, vyzkoušejte místní sjezdovku.
Poslední měsíc roku ovládne kouzlo Vánoc. Každé náměstí a náves rozezní vánoční písničky, vzduch provoní jehličí a svařené víno. Naše