Přispějte na úpravu běžeckých terénů!
Share

Přispějte na úpravu běžkařských terénů

V Krkonoších máte naprosto ideální podmínky ke zdolávání mnoha kilometrů na běžkách – nejen po hřebenech. Kromě sportovních zážitků si užijete nezapomenutelných výhledů do okolní krajiny a pročistíte si hlavu. Je tu tolik běžecký tras, že si každý najde tu svou.

Děkujeme všem, kteří se o tratě starají. Přispějete i vy na úpravu vašeho oblíbeného běžeckého terénu? Každá koruna se počítá!

Běžkařské trasy u Harrachova

Komu a jak přispět

Podívejte se, kdo se o vás stará v jednotlivých střediscích, a jakým způsobem se můžete za příjemný zážitek odvděčit. Skvěle upravená bílá stopa není samozřejmostí a stojí za ní mnoho práce i financí. Věříme, že umíte ocenit obojí!

Vrchlabí

TJ SVS Krkonoše Vrchlabí, Na běžky do Vejsplach děkuje všem sponzorům a městu Vrchlabí, že finančně podporují úpravu tratí ve Vrchlabí. Jste-li i vy spokojeni s jejich úpravou a chcete-li podpořit jejich další rozvoj, můžete si zakoupit lyžařskou známku v různé hodnotě. Prodávají se buď přímo v areálu, nebo v centru města v Regionálním turistickém informačním centru Krkonoše. Přispět můžete také libovolnou finanční částkou na účet sbírky oddílu.

Chci přispět

 

Čtěte také
Běžecké trasy SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
Letošní zima je vrtkavá. Skoupá na mrazy i sněhovou nadílku. I tak dělají v Krkonoších upravovatelé vše proto, abyste se v bílé stopě dobře svezli. Upraveny jsou desítky tras.

Benecko

Perfektní úprava, velké množství tras, rozhledy do kraje a vysoká nadmořská výška, to je kombinace, díky níž nabízí Benecko jedny z nejlepších podmínek pro běžecké lyžování v České republice. Jestliže zde chcete podpořit rozvoj běžeckých tratí, je to možné formou zakoupení lyžařské známky na lyže v různé cenové hodnotě.

Kde koupit známku

Jilemnice

O to, abyste se parádně projeli, se pravidelně a s láskou stará i ČKS SKI Jilemnice. Chcete-li přispět, budou rádi za každou korunu na klubovém účtu. Číslo účtu najdete v kontaktech.

Více informací

Harrachov

Ideálním místem pro běžecké lyžování. je Harrachov. Mají zřízený transparentní bankovní účet, na který můžete přispět. Je tu parádně upraveno, parkovišť mají dostatek a těší se na vaši návštěvu.

Chci přispět

Rokytnice

Město Rokytnice nad Jizerou finančně zajišťuje úpravu stop v oblíbených běžkařských lokalitách - mezi Čertovou horou, Studenovem, Ručičkami, Dvoračkami a kolem Vlčího hřebene, v lokalitě U kapličky a v lokalitě Sachrova hřebene a v úseku mezi křižovatkou Na vrších a hotelem Na Stráži. Pro zajištění dostatečného objemu finančních prostředků na údržbu běžeckých stop se rozhodlo o konání veřejné sbírky "Údržba běžeckých stop v Rokytnici nad Jizerou".

Pokud tedy chcete podpořit rozvoj běžeckých tratí v Rokytnici nad Jizerou, můžete přispět libovolnou částkou na zvláštní bankovní účet anebo si můžete koupit sponzorskou samolepku.

Zvláštní bankovní účet sbírky je: 123-531 422 0287/0100.

Sponzorské samolepky můžete zakoupit v Městském informačním centru a u partnerů, a to v hodnotě 50 Kč, 100 Kč, 300 Kč, 500 Kč, 1 000 Kč.

Aktuální stav běžeckých stop

Chcete se vydat na běžky, ale nevíte kam - kde je ideální stopa a upraveno? Stáhněte si aplikaci Bílé stopy a budete mít jasno! Kterou trasu vybrat vám rádi poradíme - podívejte se na doporučené běžecké výlety.

Další články

SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
Čekání je u konce! První sjezdovky v Česku jsou připraveny jako každý rok v Krkonoších. Program na víkend je tedy jasný - lyžovačka pro radost a jedna z krkonošských adventních akcí pro navození vánoční atmosféry. Kde jinde se naladit na zimní notu, než u nás na horách.
Advent a vánoční svátky v Krkonoších
Světýlka přikrytá sněhovou peřinkou tlumeně září do tmy, sníh křupe pod nohama, svěží horský vzduch ovoněný jehličím pročistí vaši mysl. Takový je předvánoční čas v Krkonoších.
Perličky z Poniklé
Vánoční dárky k radosti i užitku, jejichž koupí podpoříte místní a spolu s nimi darujete i kousek krkonošské tradice… To jsou regionální produkty, snoubící lásku a úctu k řemeslu i horám.