Přispějte na úpravu běžeckých terénů!
Share

Přispějte na úpravu běžkařských terénů

V Krkonoších máte naprosto ideální podmínky ke zdolávání mnoha kilometrů na běžkách – nejen po hřebenech. Kromě sportovních zážitků si užijete nezapomenutelných výhledů do okolní krajiny a pročistíte si hlavu. Je tu tolik běžecký tras, že si každý najde tu svou.

Děkujeme všem, kteří se o tratě starají. Přispějete i vy na úpravu vašeho oblíbeného běžeckého terénu? Každá koruna se počítá!

Komu a jak přispět

Podívejte se, kdo se o vás stará v jednotlivých střediscích, a jakým způsobem se můžete za příjemný zážitek odvděčit. Skvěle upravená bílá stopa není samozřejmostí a stojí za ní mnoho práce i financí. Věříme, že umíte ocenit obojí!

Vrchlabí

TJ SVS Krkonoše Vrchlabí, Na běžky do Vejsplach děkuje všem sponzorům a městu Vrchlabí, že finančně podporují úpravu tratí ve Vrchlabí. Jste-li i vy spokojeni s jejich úpravou a chcete-li podpořit jejich další rozvoj, můžete si zakoupit lyžařskou známku v různé hodnotě, nebo přispět libovolnou finanční částkou na účet sbírky oddílu.

Chci přispět

 

Čtěte také
Běžecké trasy SkiResort ČERNÁ HORA - PEC
Letošní zima je vrtkavá. Skoupá na mrazy i sněhovou nadílku. I tak dělají v Krkonoších upravovatelé vše proto, abyste se v bílé stopě dobře svezli. Upraveny jsou desítky tras.

Benecko

Perfektní úprava, velké množství tras, rozhledy do kraje a vysoká nadmořská výška, to je kombinace, díky níž nabízí Benecko jedny z nejlepších podmínek pro běžecké lyžování v České republice. Jestliže zde chcete podpořit rozvoj běžeckých tratí, je to možné formou zakoupení lyžařské známky na lyže v různé cenové hodnotě.

Kde koupit známku

Jilemnice

O to, abyste se parádně projeli, se pravidelně a s láskou stará i ČKS SKI Jilemnice. Chcete-li přispět, budou rádi za každou korunu na klubovém účtu. Číslo účtu najdete v kontaktech.

Více informací

Harrachov

Ideálním místem pro běžecké lyžování. je Harrachov. Mají zřízený transparentní bankovní účet, na který můžete přispět. Je tu parádně upraveno, parkovišť mají dostatek a těší se na vaši návštěvu.

Chci přispět

Aktuální stav běžeckých stop

Chcete se vydat na běžky, ale nevíte kam - kde je ideální stopa a upraveno? Stáhněte si aplikaci Bílé stopy a budete mít jasno! Kterou trasu vybrat vám rádi poradíme - podívejte se na doporučené běžecké výlety.

Další články

Poslední závod
Ten příběh znáte... Příběh přátelství, obětavosti, pevné vůle a síly ducha. Odehrál se před více než 100 lety, v bílé náruči zimních hor ale rezonuje dodnes.
Městské kluziště Špindlerův Mlýn
Pokud jste na dovolenou do Krkonoš přibalili i lední brusle, dobře jste udělali. Máme tu kluziště vnitřní i venkovní, kluziště nejvýše položené i uměle chlazené.
Večeře zážitků
Zimní Krkonoše jsou nejen lyžařským rájem. Pobavíte se tu i v případě, že lyžování ani běžkování neholdujete. Nebo když chcete z Krkonoš zažít také něco jiného než sjezdovku a bílou stopu.