Běžkotoulky se natáčely ve Vrchlabí
Share

Nové Běžkotoulky pozvou do Vrchlabí

Jeden z nejkrásnějších dní letošní zimy si pro natáčení ve Vrchlabí vybral tým pořadu Běžkotoulky. Těšte se na nádhernou pozvánku do podhorského města, které vás svým nejen sportovním zázemím nadchne. 

Vrchlabské Běžkotoulky si pusťte v premiéře v sobotu 11. března v 8:30 na ČT 2. V repríze pak třeba v úterý 14. března v 19:00.

Nahlédnete do Garni hotelu Zelená Marína s moderním Botique Yoga Studiem a indoor golfovým trenažérem. Podíváte se na vrchlabské běžkařské tratě v okolí rybníka Vejsplachy. Tratě jsou denně otevřené všem a byly zasněžované a profesionálně upravované i v době, kdy se nedalo běžkovat ani na hřebenech. I proto se tu odehrála zimní olympiáda dětí a mládeže 2023.

Vyvezete se lanovkou na Kněžický vrch a zjistíte, že Vrchlabí nabízí 4 lyžařské areály, z jejichž nabídky si vybere každý.

Projdete se po zajímavých místech města a návštěvu Vrchlabí zakončíte skvělým relaxem ve zbrusu novém Aquacentru

Chci sledovat Běžkotoulky  Chci zjistit víc o Vrchlabí

 

Informace

Další aktuality

Duben začíná aprílem, kdy se můžete dočkat od svých blízkých drobných zlomyslných žertíků. Doufáme, že vás tolik nevyvedou z míry a společně zavítáte do různých koutů Krkonoš, prožít poslední loučení se zimou a veselé vítání jara.
Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.
Správa Krkonošského národního parku již třetím rokem v návaznosti na vyhlášení osmi klidových území a s tím souvisejícím vyhrazením cest a tras v těchto územích dočasně uzavírá v termínu od 15. března do 31. května některé cesty nebo jejich úseky z důvodu ochrany proti rušení citlivých druhů živočichů.