Běžkotoulky se natáčely ve Vrchlabí
Share

Nové Běžkotoulky pozvou do Vrchlabí

Jeden z nejkrásnějších dní letošní zimy si pro natáčení ve Vrchlabí vybral tým pořadu Běžkotoulky. Těšte se na nádhernou pozvánku do podhorského města, které vás svým nejen sportovním zázemím nadchne. 

Vrchlabské Běžkotoulky si pusťte v premiéře v sobotu 11. března v 8:30 na ČT 2. V repríze pak třeba v úterý 14. března v 19:00.

Nahlédnete do Garni hotelu Zelená Marína s moderním Botique Yoga Studiem a indoor golfovým trenažérem. Podíváte se na vrchlabské běžkařské tratě v okolí rybníka Vejsplachy. Tratě jsou denně otevřené všem a byly zasněžované a profesionálně upravované i v době, kdy se nedalo běžkovat ani na hřebenech. I proto se tu odehrála zimní olympiáda dětí a mládeže 2023.

Vyvezete se lanovkou na Kněžický vrch a zjistíte, že Vrchlabí nabízí 4 lyžařské areály, z jejichž nabídky si vybere každý.

Projdete se po zajímavých místech města a návštěvu Vrchlabí zakončíte skvělým relaxem ve zbrusu novém Aquacentru

Chci sledovat Běžkotoulky  Chci zjistit víc o Vrchlabí

 

Informace

Další aktuality

Destinační společnost pro turistickou oblast Krkonoše opět sklízí úspěchy. Jen necelý měsíc poté, co si převzala Velkou cenu cestovního ruchu za produkt Pohádkové Krkonoše, zabodovala tentokrát v soutěžní přehlídce turistiko-propagačních materiálů, která proběhla v rámci veletrhu cestovního ruchu REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY v Lysé nad Labem.
Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. „Tetřevky“ jsou skvělým startovním bodem pro vaše výlety a místem, kde najdete potřebný klid. Pro děti je k dispozici mnoho aktivit a zábavy.
Po náročných prvních měsících provozu a zejména po velkém vytížení v období jarních prázdnin potřebuje expozice Muzea Krkonoš, ale také expozice ve Čtyřech historických domcích na nám. Míru krátkou pauzu na odpočinek zaměstnanců a drobnou údržbu.