Běžkotoulky se natáčely ve Vrchlabí
Share

Nové Běžkotoulky pozvou do Vrchlabí

Jeden z nejkrásnějších dní letošní zimy si pro natáčení ve Vrchlabí vybral tým pořadu Běžkotoulky. Těšte se na nádhernou pozvánku do podhorského města, které vás svým nejen sportovním zázemím nadchne. 

Vrchlabské Běžkotoulky si pusťte v premiéře v sobotu 11. března v 8:30 na ČT 2. V repríze pak třeba v úterý 14. března v 19:00.

Nahlédnete do Garni hotelu Zelená Marína s moderním Botique Yoga Studiem a indoor golfovým trenažérem. Podíváte se na vrchlabské běžkařské tratě v okolí rybníka Vejsplachy. Tratě jsou denně otevřené všem a byly zasněžované a profesionálně upravované i v době, kdy se nedalo běžkovat ani na hřebenech. I proto se tu odehrála zimní olympiáda dětí a mládeže 2023.

Vyvezete se lanovkou na Kněžický vrch a zjistíte, že Vrchlabí nabízí 4 lyžařské areály, z jejichž nabídky si vybere každý.

Projdete se po zajímavých místech města a návštěvu Vrchlabí zakončíte skvělým relaxem ve zbrusu novém Aquacentru

Chci sledovat Běžkotoulky  Chci zjistit víc o Vrchlabí

 

Informace

Další aktuality

Příroda se pomalu chystá na zimu, dny se krátí, zažíváme období plné přírodních krás v podobě pestře zbarvené krajiny, jenž nám přináší pohlazení po duši v posledních teplých paprscích. Nastává čas pro různé podzimní zábavy a posezení s přáteli.
Křišťálové údolí otevírá brány o víkendu 14. - 15. října 2023. Vydejte se za skláři a šperkaři přímo do jejich dílen a ateliérů, navštivte muzea i sklářské školy.
Krkonošské železniční víkendy již neodmyslitelně patří k letní zážitkové nabídce. Místní i turisté si oblíbili bafající parní lokomotivy i malý motoráček s pohádkovým jménem Hurvínek a stále častěji je využívají k výletům po kolejích lokální trati z Martinic v Krkonoších do Rokytnice nad Jizerou, zvané Pojizerský Pacifik.