Grund Resort Golf & Ski
Mapa
Share

Grund Resort Golf & Ski

Mladé Buky

Probuďte se s výhledem do přírody, otevřete okno a nadýchněte se čerstvého horského vzduchu. Vychutnejte si snídani z bohatého bufetu, dopřejte si šálek kávy a vydejte se vstříc dobrodružství nového dne.

Designový hotel Grund Resort Golf & Ski je místem pro nezapomenutelnou rodinnou dovolenou, romantický výlet ve dvou i pořádání jedinečných firemních akcí. Jeho atraktivní poloha nabízí útočiště nejen pro ty, kteří hledají aktivní odpočinek spojený s nespočtem outdoorových aktivit v okolí, ale také pro všechny, kteří si chtějí užít chvíle klidu daleko od rušné infrastruktury a života velkoměsta.

Vydejte se prozkoumat okolní krajinu Krkonoš a užít si rodinnou atmosféru hotelu, ve kterém se budete cítit jako doma. 

Objevte v Grund Resortu novou dimenzi odpočinku!

Od 15. prosince 2021 je pro vás otevřená další část wellness, úžasná relaxační silent zóna. Silent? Ano, vstup je od 14 let. Máte menší děti? Těm je k dispozici stávající wellness s úžasným bazénem, saunou a vířivkou.

Zažijte finskou saunu jinak a užijte si saunový rituál, vyzkoušejte jedinečné klima léčivé solné jeskyně v populárních parních lázních, navštivte bylinkovou soft saunu a projděte se v Kneippově chodníku. Úžasné okamžiky zažijete ve speciálních sprchách s ledovačem a umělým deštěm, které nabídnou jedinečné osvěžení. Na terase si pak vychutnejte ochlazovací zónu s vědrem a vodopádem.

Prosklená klidová část relax zóny s vyhřívanými solnými lehátky slibuje ničím nerušený odpočinek s hřejivým teplem z bio krbu.

Wellness můžete navštívit i jako nebydlící hosté, je určeno pro širokou veřejnost.

Přímá rezervace

 

 

Informace

Lokalita
Adresa
Mladé Buky 445
54223 Mladé Buky
GPS
50.6004411N, 15.8345661E