Labská bouda
Share

Známe výherce soutěže s Labskou boudou

Během srpna a září měly děti možnost zapojit se do kreativní soutěže s Labskou boudou a Pohádkovými Krkonošemi. Stačilo nasbírat 5 razítek do pohádkové brožurky a namalovat obrázek Jackie - nejmilejší obyvatelky Labské boudy a psí kamarádky všech jejích návštěvníků. 

Ze zaslaných obrázků byly vylosovány dva a jejich malé šikovné autorky se teď mohou těšit na to, že se s Jackie setkají osobně. Vyhrály totiž víkendový rodinný pobyt právě na Labské boudě v Krkonoších. 

Děkujeme všem soutěžícím za účast v soutěži a hotelu Labská bouda za věnování krásných hodnotných cen. 

Nevíte, co jsou to Pohádkové Krkonoše? Podívejte se na webové stránky, objevte razítkovací hru s hravou brožurou, zábavné questy nebo pohádkové příběhy. Razítkovací hra běží do konce října a pokračovat bude zase v květnu příštího roku. 

Informace

Další aktuality

Pohádkové Krkonoše
Projekt Pohádkové Krkonoše úspěšně ukončil svou druhou sezonu. Je na čase bilancovat, hodnotit a vylepšovat pro příští rok. Razítkovací hra si získala již v loňském roce příznivce nejen mezi návštěvníky, ale také místními. Velmi nás těší, že o malovanou brožurku, ceny od Krakonoše, ale hlavně o aktivní prožití společných rodinných chvil a poznávání jedinečných míst Krkonoš byl i v letošním roce velký zájem.
Hurvínek na trati Martinice - Rokytnice
Není to sice výročí kulaté, ale i tak stojí postupka 1 - 2 - 3 za oslavu. V sobotu 10. prosince proto zveme jménem Spolku železniční historie Martinice v Krkonoších všechny příznivce krkonošské železnice do Martinic, kde je připraven příjemný program.
Perličkové ozdoby z Poniklé
Na víkend 10. - 11. prosince si skláři a šperkaři připravili dny otevřených dveří přímo ve svých provozech. Programem naladí své návštěvníky na blížící se Vánoce.