Labská bouda
Share

Známe výherce soutěže s Labskou boudou

Během srpna a září měly děti možnost zapojit se do kreativní soutěže s Labskou boudou a Pohádkovými Krkonošemi. Stačilo nasbírat 5 razítek do pohádkové brožurky a namalovat obrázek Jackie - nejmilejší obyvatelky Labské boudy a psí kamarádky všech jejích návštěvníků. 

Ze zaslaných obrázků byly vylosovány dva a jejich malé šikovné autorky se teď mohou těšit na to, že se s Jackie setkají osobně. Vyhrály totiž víkendový rodinný pobyt právě na Labské boudě v Krkonoších. 

Děkujeme všem soutěžícím za účast v soutěži a hotelu Labská bouda za věnování krásných hodnotných cen. 

Nevíte, co jsou to Pohádkové Krkonoše? Podívejte se na webové stránky, objevte razítkovací hru s hravou brožurou, zábavné questy nebo pohádkové příběhy. Razítkovací hra běží do konce října a pokračovat bude zase v květnu příštího roku. 

Informace

Další aktuality

TOP akce v Krkonoších prosinec 2021
Zveme vás na prosincové akce v Krkonoších.
Advent-a-vanocni-svatky-v-krkonosich
Vánoce se pomalu blíží, přijďte se naladit na jejich nezaměnitelnou atmosféru k nám do Krkonoš!
Přesně před 135 lety, 19. listopadu 1886, se narodil Bohumil Hanč. Tragicky zahynul o 27 let později spolu s Václavem Vrbatou během lyžařského závodu na hřebenech Krkonoš a z jejich příběhu se stala legenda. Právě v den výročí Hančova narození tvůrci zveřejňují první teaser se záběry z nového snímku Poslední závod, který vypráví o tomto dramatu. Film režiséra a scenáristy Tomáše Hodana ukáže, co se tehdy opravdu stalo, bez dobových nánosů a polopravd. Do příběhu se tak vrací i důležitá postava pražského Němce Emericha Ratha, který se s nasazením života snažil Hanče zachránit. Do kin Poslední závod vstoupí 17. února 2022.