Labská bouda
Share

Známe výherce soutěže s Labskou boudou

Během srpna a září měly děti možnost zapojit se do kreativní soutěže s Labskou boudou a Pohádkovými Krkonošemi. Stačilo nasbírat 5 razítek do pohádkové brožurky a namalovat obrázek Jackie - nejmilejší obyvatelky Labské boudy a psí kamarádky všech jejích návštěvníků. 

Ze zaslaných obrázků byly vylosovány dva a jejich malé šikovné autorky se teď mohou těšit na to, že se s Jackie setkají osobně. Vyhrály totiž víkendový rodinný pobyt právě na Labské boudě v Krkonoších. 

Děkujeme všem soutěžícím za účast v soutěži a hotelu Labská bouda za věnování krásných hodnotných cen. 

Nevíte, co jsou to Pohádkové Krkonoše? Podívejte se na webové stránky, objevte razítkovací hru s hravou brožurou, zábavné questy nebo pohádkové příběhy. Razítkovací hra běží do konce října a pokračovat bude zase v květnu příštího roku. 

Informace

Další aktuality

Destinační společnost pro turistickou oblast Krkonoše opět sklízí úspěchy. Jen necelý měsíc poté, co si převzala Velkou cenu cestovního ruchu za produkt Pohádkové Krkonoše, zabodovala tentokrát v soutěžní přehlídce turistiko-propagačních materiálů, která proběhla v rámci veletrhu cestovního ruchu REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY v Lysé nad Labem.
Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. „Tetřevky“ jsou skvělým startovním bodem pro vaše výlety a místem, kde najdete potřebný klid. Pro děti je k dispozici mnoho aktivit a zábavy.
Po náročných prvních měsících provozu a zejména po velkém vytížení v období jarních prázdnin potřebuje expozice Muzea Krkonoš, ale také expozice ve Čtyřech historických domcích na nám. Míru krátkou pauzu na odpočinek zaměstnanců a drobnou údržbu.