Labská bouda
Share

Známe výherce soutěže s Labskou boudou

Během srpna a září měly děti možnost zapojit se do kreativní soutěže s Labskou boudou a Pohádkovými Krkonošemi. Stačilo nasbírat 5 razítek do pohádkové brožurky a namalovat obrázek Jackie - nejmilejší obyvatelky Labské boudy a psí kamarádky všech jejích návštěvníků. 

Ze zaslaných obrázků byly vylosovány dva a jejich malé šikovné autorky se teď mohou těšit na to, že se s Jackie setkají osobně. Vyhrály totiž víkendový rodinný pobyt právě na Labské boudě v Krkonoších. 

Děkujeme všem soutěžícím za účast v soutěži a hotelu Labská bouda za věnování krásných hodnotných cen. 

Nevíte, co jsou to Pohádkové Krkonoše? Podívejte se na webové stránky, objevte razítkovací hru s hravou brožurou, zábavné questy nebo pohádkové příběhy. Razítkovací hra běží do konce října a pokračovat bude zase v květnu příštího roku. 

Informace

Další aktuality

Správa Krkonošského národního parku ve snaze ochránit vzácnou a zranitelnou přírodu vrcholu Sněžky před náporem neukázněných návštěvníků opět přistupuje k instalaci ochranných sítí oddělujících prostor pro turisty od prostoru pro přírodu. Ty budou lemovat přístupové cesty na Sněžku od dnešního dne až do konce října.
Láká vás cestovní ruch v Krkonoších? Jste komunikativní a preferujete pestrou práci? Máte možnost společně s námi budovat značku turistické oblasti Krkonoše! Vaší hlavní činností bude navazování nových partnerských vztahů s podnikateli v území a klientská péče o ty stávající. Společně pak budeme realizovat aktivity destinačního managementu a marketingu.
Jaro pomalu vystřídá léto, konečně se dočkáme teplých letních dní a večerů. Posbírali jsme pro vás napříč Krkonošemi rozmanité akce, které můžete využít k zpříjemnění svých volných chvil.