Zahajovací jízda cyklobusů
Share

Zahajovací jízda při příležitosti zahájení 20. ročníku provozu Krkonošských cyklobusů

Pojeďte s námi oslavit jubilejní 20. ročník Krkonošských cyklobusů. Jak jinak, než v sedle kola! Nabízíme vám cyklovýlet z Horní Malé Úpy do Janských Lázní Emminou a Rudolfovou cestou.

Černohorským expresem vyjedeme na Černou horu, občerstvení nabídnou Tetřeví boudy a na závěr nás čeká dlouhý sjezd do Dolního Dvora a do Vrchlabí.

Vystoupáme 1011 m, z toho lanovkou 576 m a sjedeme 1588 m.

Kdy?

V sobotu 27. května, odjíždíme v 9:20 z autobusového nádraží Vrchlabí.

Co s sebou? 

Helmu, rukavice, náhradní duši nebo lepení, seřízené kolo (minimálně trekingové), svačinu, dobrou náladu.

Jak se přihlásit?

Vyplněním formuláře nejpozději do 23. května. Kontakty pro další informace najdete v pozvánce. 

Chci se přihlásit  Chci vidět pozvánku

Další aktuality

Správa Krkonošského národního parku ve snaze ochránit vzácnou a zranitelnou přírodu vrcholu Sněžky před náporem neukázněných návštěvníků opět přistupuje k instalaci ochranných sítí oddělujících prostor pro turisty od prostoru pro přírodu. Ty budou lemovat přístupové cesty na Sněžku od dnešního dne až do konce října.
Láká vás cestovní ruch v Krkonoších? Jste komunikativní a preferujete pestrou práci? Máte možnost společně s námi budovat značku turistické oblasti Krkonoše! Vaší hlavní činností bude navazování nových partnerských vztahů s podnikateli v území a klientská péče o ty stávající. Společně pak budeme realizovat aktivity destinačního managementu a marketingu.
Jaro pomalu vystřídá léto, konečně se dočkáme teplých letních dní a večerů. Posbírali jsme pro vás napříč Krkonošemi rozmanité akce, které můžete využít k zpříjemnění svých volných chvil.