Turistické noviny KRKONOŠE
Share

Vyzvedněte si v informačních centrech nové Turistické noviny KRKONOŠE

Jako každý rok, přinášíme všem návštěvníkům, výletníkům i krkonošským patriotům noviny, které ocení jako pomocníka při plánování aktivního času v Krkonoších. Nebo jako dobrou společnost k odpolední kávě.

Turistické noviny Krkonoše se těší na své čtenáře!

Co se v novinách dočtete?

Zveme vás k přechodu Krkonoš, který zvládnete i s aktivními dětmi. Nebojte se vyrazit od boudy k boudě a poznat opravdové Krkonoše. Představíme ale i malebná místa pod horami, která by jinak mohla uniknout vašemu zájmu... a to by byla škoda. Připomeneme, že Krkonoše není radno podceňovat. A jak důležitá je práce Horské služby. Připojili jsme se k Roku Harrachů a provedeme vás po nejvýznamnějších stopách tohoto slavného rodu. Vyhoupněte se spolu s námi do sedla kola, ať už zvolíte dlouhý sjezd nebo cestu mírně zvlněnou podkrkonošskou krajinou.

Chystáte se do Krkonoš s dětmi? Objevte Pohádkové Krkonoše plné rodinného dobrodružství, výletů a zábavy. Nabídneme ale také putování po Krkonošské pivní stezce (to raději bez dětí) nebo projížďku po trati Pojizerský Pacifik. Neopomíjíme významná výročí - 120 let Svazu lyžařů ČR, 110 let od smrti Hanče a Vrbaty, nebo 60 let KRNAP. Narozeniny národního parku se v těchto dnech již konají, buďte u toho! O natáčení filmu Poslední závod vyprávějí manželé Adamczykovi. A nezapomněli jsme ani na novinky pro letošní sezonu, nenechte si je utéct ani vy!

Co je na nich nového?

Nový redakční team, nový formát, který lépe padne do ruky i do batohu, nový, přímočarý název (po mnoho let nesly noviny označení Krkonošská sezona).

Kde noviny seženete?

V informačních centrech v Krkonoších. 

Prolistovat online

Další aktuality

Destinační společnost pro turistickou oblast Krkonoše opět sklízí úspěchy. Jen necelý měsíc poté, co si převzala Velkou cenu cestovního ruchu za produkt Pohádkové Krkonoše, zabodovala tentokrát v soutěžní přehlídce turistiko-propagačních materiálů, která proběhla v rámci veletrhu cestovního ruchu REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY v Lysé nad Labem.
Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. „Tetřevky“ jsou skvělým startovním bodem pro vaše výlety a místem, kde najdete potřebný klid. Pro děti je k dispozici mnoho aktivit a zábavy.
Po náročných prvních měsících provozu a zejména po velkém vytížení v období jarních prázdnin potřebuje expozice Muzea Krkonoš, ale také expozice ve Čtyřech historických domcích na nám. Míru krátkou pauzu na odpočinek zaměstnanců a drobnou údržbu.