Turistické noviny KRKONOŠE
Share

Vyzvedněte si v informačních centrech nové Turistické noviny KRKONOŠE

Jako každý rok, přinášíme všem návštěvníkům, výletníkům i krkonošským patriotům noviny, které ocení jako pomocníka při plánování aktivního času v Krkonoších. Nebo jako dobrou společnost k odpolední kávě.

Turistické noviny Krkonoše se těší na své čtenáře!

Co se v novinách dočtete?

Zveme vás k přechodu Krkonoš, který zvládnete i s aktivními dětmi. Nebojte se vyrazit od boudy k boudě a poznat opravdové Krkonoše. Představíme ale i malebná místa pod horami, která by jinak mohla uniknout vašemu zájmu... a to by byla škoda. Připomeneme, že Krkonoše není radno podceňovat. A jak důležitá je práce Horské služby. Připojili jsme se k Roku Harrachů a provedeme vás po nejvýznamnějších stopách tohoto slavného rodu. Vyhoupněte se spolu s námi do sedla kola, ať už zvolíte dlouhý sjezd nebo cestu mírně zvlněnou podkrkonošskou krajinou.

Chystáte se do Krkonoš s dětmi? Objevte Pohádkové Krkonoše plné rodinného dobrodružství, výletů a zábavy. Nabídneme ale také putování po Krkonošské pivní stezce (to raději bez dětí) nebo projížďku po trati Pojizerský Pacifik. Neopomíjíme významná výročí - 120 let Svazu lyžařů ČR, 110 let od smrti Hanče a Vrbaty, nebo 60 let KRNAP. Narozeniny národního parku se v těchto dnech již konají, buďte u toho! O natáčení filmu Poslední závod vyprávějí manželé Adamczykovi. A nezapomněli jsme ani na novinky pro letošní sezonu, nenechte si je utéct ani vy!

Co je na nich nového?

Nový redakční team, nový formát, který lépe padne do ruky i do batohu, nový, přímočarý název (po mnoho let nesly noviny označení Krkonošská sezona).

Kde noviny seženete?

V informačních centrech v Krkonoších. 

Prolistovat online

Další aktuality

Správa Krkonošského národního parku ve snaze ochránit vzácnou a zranitelnou přírodu vrcholu Sněžky před náporem neukázněných návštěvníků opět přistupuje k instalaci ochranných sítí oddělujících prostor pro turisty od prostoru pro přírodu. Ty budou lemovat přístupové cesty na Sněžku od dnešního dne až do konce října.
Láká vás cestovní ruch v Krkonoších? Jste komunikativní a preferujete pestrou práci? Máte možnost společně s námi budovat značku turistické oblasti Krkonoše! Vaší hlavní činností bude navazování nových partnerských vztahů s podnikateli v území a klientská péče o ty stávající. Společně pak budeme realizovat aktivity destinačního managementu a marketingu.
Jaro pomalu vystřídá léto, konečně se dočkáme teplých letních dní a večerů. Posbírali jsme pro vás napříč Krkonošemi rozmanité akce, které můžete využít k zpříjemnění svých volných chvil.