Krkonošský limobar
Share

Vyzkoušejte jedinečný Krkonošský limobar

Lahve vychlazené v ledové vodě horského potůčku, výborná domácí zmrzlina a krásný výhled k tomu. To je unikátní Krkonošský limobar u pensionu Krakonoš na Labské ve Špindlerově Mlýně.

Zastavte se tu během vašeho putování nebo cyklovyjížďky. Otevřete dveře mrazícího boxu a vyberte si kelímek s domácí zmrzlinou. Nebo sáhněte do vodní lázně s přepravkami s různými limonádami a dalšími nealkoholickými nápoji. Do kasičky pak vložíte patřičný obnos. Poté, co se sami dle svého přání obsloužíte, využijte stylové posezení k příjemnému odpočinku s výhledem na Kozí hřbety.

Tvůrcem limobaru je Pavel Bulva, který zastavení postupně vylepšuje. Otevírá ho tradičně na Velikonoce a zavírá v říjnu. Zmrzlina je k dispozici od května či června. 

Poloha na mapě

Další aktuality

Příroda Krkonoš ukrývá poklady světového významu, a právě proto tu byl již roku 1963 vyhlášen národní park. Pravidla chování na jeho území určuje Návštěvní řád a platné zákony. Jsou jednoduchá, srozumitelná a jejich respektování nikterak nesníží kvalitu a intenzitu prožitku v křehké krajině. Pojďme si je před letním výletem do Krkonoš připomenout!
Hurá prázdniny! Dopřejte si porci tipů, kde strávit ty nejlepší teplé dny.
Užijte si pestrou nabídku kulturního léta ve Vrchlabí.