Krkonošský limobar
Share

Vyzkoušejte jedinečný Krkonošský limobar

Lahve vychlazené v ledové vodě horského potůčku, výborná domácí zmrzlina a krásný výhled k tomu. To je unikátní Krkonošský limobar u pensionu Krakonoš na Labské ve Špindlerově Mlýně.

Zastavte se tu během vašeho putování nebo cyklovyjížďky. Otevřete dveře mrazícího boxu a vyberte si kelímek s domácí zmrzlinou. Nebo sáhněte do vodní lázně s přepravkami s různými limonádami a dalšími nealkoholickými nápoji. Do kasičky pak vložíte patřičný obnos. Poté, co se sami dle svého přání obsloužíte, využijte stylové posezení k příjemnému odpočinku s výhledem na Kozí hřbety.

Tvůrcem limobaru je Pavel Bulva, který zastavení postupně vylepšuje. Otevírá ho tradičně na Velikonoce a zavírá v říjnu. Zmrzlina je k dispozici od května či června. 

Poloha na mapě

Další aktuality

Příroda se pomalu chystá na zimu, dny se krátí, zažíváme období plné přírodních krás v podobě pestře zbarvené krajiny, jenž nám přináší pohlazení po duši v posledních teplých paprscích. Nastává čas pro různé podzimní zábavy a posezení s přáteli.
Křišťálové údolí otevírá brány o víkendu 14. - 15. října 2023. Vydejte se za skláři a šperkaři přímo do jejich dílen a ateliérů, navštivte muzea i sklářské školy.
Krkonošské železniční víkendy již neodmyslitelně patří k letní zážitkové nabídce. Místní i turisté si oblíbili bafající parní lokomotivy i malý motoráček s pohádkovým jménem Hurvínek a stále častěji je využívají k výletům po kolejích lokální trati z Martinic v Krkonoších do Rokytnice nad Jizerou, zvané Pojizerský Pacifik.