Krkonošský limobar
Share

Vyzkoušejte jedinečný Krkonošský limobar

Lahve vychlazené v ledové vodě horského potůčku, výborná domácí zmrzlina a krásný výhled k tomu. To je unikátní Krkonošský limobar u pensionu Krakonoš na Labské ve Špindlerově Mlýně.

Zastavte se tu během vašeho putování nebo cyklovyjížďky. Otevřete dveře mrazícího boxu a vyberte si kelímek s domácí zmrzlinou. Nebo sáhněte do vodní lázně s přepravkami s různými limonádami a dalšími nealkoholickými nápoji. Do kasičky pak vložíte patřičný obnos. Poté, co se sami dle svého přání obsloužíte, využijte stylové posezení k příjemnému odpočinku s výhledem na Kozí hřbety.

Tvůrcem limobaru je Pavel Bulva, který zastavení postupně vylepšuje. Otevírá ho tradičně na Velikonoce a zavírá v říjnu. Zmrzlina je k dispozici od května či června. 

Poloha na mapě

Další aktuality

Pohádkové Krkonoše
Projekt Pohádkové Krkonoše úspěšně ukončil svou druhou sezonu. Je na čase bilancovat, hodnotit a vylepšovat pro příští rok. Razítkovací hra si získala již v loňském roce příznivce nejen mezi návštěvníky, ale také místními. Velmi nás těší, že o malovanou brožurku, ceny od Krakonoše, ale hlavně o aktivní prožití společných rodinných chvil a poznávání jedinečných míst Krkonoš byl i v letošním roce velký zájem.
Hurvínek na trati Martinice - Rokytnice
Není to sice výročí kulaté, ale i tak stojí postupka 1 - 2 - 3 za oslavu. V sobotu 10. prosince proto zveme jménem Spolku železniční historie Martinice v Krkonoších všechny příznivce krkonošské železnice do Martinic, kde je připraven příjemný program.
Perličkové ozdoby z Poniklé
Na víkend 10. - 11. prosince si skláři a šperkaři připravili dny otevřených dveří přímo ve svých provozech. Programem naladí své návštěvníky na blížící se Vánoce.