Krkonošský limobar
Share

Vyzkoušejte jedinečný Krkonošský limobar

Lahve vychlazené v ledové vodě horského potůčku, výborná domácí zmrzlina a krásný výhled k tomu. To je unikátní Krkonošský limobar u pensionu Krakonoš na Labské ve Špindlerově Mlýně.

Zastavte se tu během vašeho putování nebo cyklovyjížďky. Otevřete dveře mrazícího boxu a vyberte si kelímek s domácí zmrzlinou. Nebo sáhněte do vodní lázně s přepravkami s různými limonádami a dalšími nealkoholickými nápoji. Do kasičky pak vložíte patřičný obnos. Poté, co se sami dle svého přání obsloužíte, využijte stylové posezení k příjemnému odpočinku s výhledem na Kozí hřbety.

Tvůrcem limobaru je Pavel Bulva, který zastavení postupně vylepšuje. Otevírá ho tradičně na Velikonoce a zavírá v říjnu. Zmrzlina je k dispozici od května či června. 

Poloha na mapě

Další aktuality

Začátkem listopadu otevřela Správa KRNAP nové Návštěvnické centrum Krkonošského národního parku – Muzeum Krkonoš. Za první tři měsíce provozu je navštívilo 11 tisíc lidí. Stává se tak bezmála povinnou zastávkou návštěvníků Krkonoš. Co dělat, když je tu plno?
Vybírejte, jaký z českých krajů je vašemu srdci nejbližší. Hlasujte pro vaši oblíbenou destinaci zimní nebo letní dovolené, zvolte místo, kam jezdíte nejraději s dětmi nebo za relaxací.
Předseda destinační společnosti Krkonoše - svazek měst a obcí a starosta města Vrchlabí Jan Sobotka byl Agenturou ochrany přírody a krajiny oceněn za jeho dlouhodobé úsilí při hledání rovnováhy mezi ochranou přírody a rozvojem obcí.