Stezka Krkonoše
Share

Využijte nové karty plné výhod a slev

Slevové karty a bonusové programy fungují v řadě krkonošských měst. Pro letní sezonu 2023 přinášejí nové výhodné nabídky také všechna střediska SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC a Rokytnice nad Jizerou. 

Již fungující karty však nabízí také Harrachov nebo Krajina pod Sněžkou.

Podívejte se, kde všude můžete ušetřit!

EnjoyCard

EnjoyCard otevře dveře zážitkům ve SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC

10 atrakcí a 6 tipů na výlety ve 4 dnech

Pořiďte si EnjoyCard online a užijte si ta nejlepší horská dobrodružství ve 4 dnech! S balíčkem služeb EnjoyCard získáte neomezené zážitky během vašeho pobytu ve východních Krkonoších. Využijte neomezené jízdy lanovkami SkiResortu, vstup na Stezku korunami stromů, do Aquacentra s welllness i do dětských parků. Zkuste jízdy na bobové dráze, minigolf a neomezené je i použití TourBusu, který celé území propojuje.

S EnjoyCard získáte přístup téměř ke všemu, co východní Krkonoše nabízejí, a to za poloviční cenu oproti nákupu daných služeb samostatně.

EnjoyCard zakoupíte online, cena pro dospělého je 1090 Kč. 

Vše o EnjoyCard

Rokytnice nad Jizerou

Užijte si slevy a výhody s kartou Rokytnice PLUS

Pokud se ubytujete u ubytovatele, který je členem Spolku pro rozvoj cestovního ruchu v Rokytnici nad Jizeru, získáte zdarma v rámci vašeho pobytu kartu Rokytnice PLUS. Ta vám zajistí možnost čerpat celou řadu slev a výhod. A zdaleka ne pouze na území Rokytnice. Užijte si sportovní aktivity, expozice, nebo vyrazte do ZOO. 

O kartě Rokytnice PLUS

Krajina pod Sněžkou

S kartou hosta Krajiny pod Sněžkou po východních Krkonoších

Obce ve východní části Krkonoš od Trutnova po Pec pod Sněžkou mohou být zapojeny do projektu karta hosta Krajiny pod Sněžkou. Pokud se tu ubytujete, získáváte zdarma pobytovou kartu, která vás opravňuje k čerpání slev a výhod. Jedinou podmínkou je, aby byl ubytovatel zapojen do systému a nahlásil vás jako hosta do evidence poplatků z pobytu. 

Kartu si můžete nahrát v elektronické podobě i do vašeho mobilního telefonu a mít ji tak vždy po ruce. 

TIP

Pokud cestujete do Pece pod Sněžkou nebo Velké Úpy, budete mít na kartě navíc i 30% slevu na jízdu lanovkou na Sněžku.  

O kartě hosta

Harrachovcard

Zavedenou kartu hosta nabízí Harrachov

Harrachov Card

Kartu hosta obdrží zdarma všichni návštěvníci starší pěti let, kteří se ubytují v Harrachově, nebo zaplatí celodenní parkování na centrálním parkovišti. Karta je platná na dobu pobytu, a to i v den odjezdu. Kartu dostanete buď elektronickou formou v pdf, nebo ji ubytovatel vytiskne a předá Vám ji po příjezdu. Slevový kód dostanete také přímo na parkovacím lístku z centrálního parkoviště.

O Harrachov Card

 

 

Další aktuality

Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. Schovejte se na zasněžené hřebeny, užijte si výlety pěšky nebo na běžkách, prohřejte se ve wellness centru s luxusním výhledem, vyzkoušejte místní sjezdovku.
Poslední měsíc roku ovládne kouzlo Vánoc. Každé náměstí a náves rozezní vánoční písničky, vzduch provoní jehličí a svařené víno. Naše
25. - 26. listopadu se otevírají sklárny, šperkařské a bižuterní dílny i muzea a umělecké školy po celém Křišťálovém údolí. Jejich návštěvníky čekají zážitky z vlastnoručního tvoření, ale také možnost pořídit dárky pod stromeček s velkým předstihem.