Vyhrajte ubytovací poukaz na Horskou chatu Portášky!
Share

Vyhrajte ubytovací poukaz na Horskou chatu Portášky!

Místo s výhledy, na které jen tak nezapomenete.


Horská chata Portášky se nachází na horní stanici sedačkové lanovky z Velké Úpy, uprostřed nejznámější pěší trasy z Velké Úpy na Sněžku.


 Pobyt v nádherné vysokohorské přírodě

  • celoroční provoz,  
  • skvělá restaurace,
  • dětské hřiště (hrad, 4 skluzavky, 4 houpačky, pískoviště, obří trampolína), Herní krajina Pecka "za bukem",
  • stolní tenis, kulečník, biliárd, šipky, fotbálek,
  • bazén, sauna, solárium,
  • vhodná pro lyžaře, turisty, cyklisty, rodiny s dětmi, ozdravné pobyty dětí i dospělých, na pořádání společenských a firemních akcí, večírků a narozeninových oslav, zahradní párty

Jak se můžete soutěže zúčastnit?

  • Napište do komentáře pod příspěvek na našem Facebooku, jestli jste už někdy Portášky navštívili a kam byste si udělali výlet v případě, že byste pobyt tady vyhráli.
  • A pokud chcete zůstat "v obraze", tak nezapomeňte sledovat profil Horské chaty Portášky.

Vylosován bude jeden výherce.


Soutěž končí 15. července 2022.


Vyhlášení výherce 18. července 2022.

 

Další aktuality

Pohádkové Krkonoše
Projekt Pohádkové Krkonoše úspěšně ukončil svou druhou sezonu. Je na čase bilancovat, hodnotit a vylepšovat pro příští rok. Razítkovací hra si získala již v loňském roce příznivce nejen mezi návštěvníky, ale také místními. Velmi nás těší, že o malovanou brožurku, ceny od Krakonoše, ale hlavně o aktivní prožití společných rodinných chvil a poznávání jedinečných míst Krkonoš byl i v letošním roce velký zájem.
Hurvínek na trati Martinice - Rokytnice
Není to sice výročí kulaté, ale i tak stojí postupka 1 - 2 - 3 za oslavu. V sobotu 10. prosince proto zveme jménem Spolku železniční historie Martinice v Krkonoších všechny příznivce krkonošské železnice do Martinic, kde je připraven příjemný program.
Perličkové ozdoby z Poniklé
Na víkend 10. - 11. prosince si skláři a šperkaři připravili dny otevřených dveří přímo ve svých provozech. Programem naladí své návštěvníky na blížící se Vánoce.