Vstupné do všech poboček Krkonošského muzea pro děti a seniory po celý květen zdarma
Share

Vstupné do všech poboček Krkonošského muzea pro děti a seniory po celý květen zdarma

Letošní rok je rokem, kdy si připomínáme 60. výročí založení Krkonošského národního parku. Stalo se tak 17. května 1963.

Po celý květen můžete využít takový malý narozeninový dárek – vstupné zdarma budou mít do všech poboček Krkonošského muzea děti do 10 let a senioři nad 65 let.

Konkrétně se jedná o Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, v Jilemnici, o Památník zapadlých vlastenců v Pasekách nad Jizerou a také lesnicko-mysliveckou expozici Šindelka v Harrachově.

 

Další informace o aktuálním dění na území Krkonošského národního parku i v jeho okolí najdete na facebookovém profilu Správy KRNAP.

Bližší informace:

Mgr. Radek Drahný, MBA, tiskový mluvčí, vedoucí oddělení styku s veřejností Správy KRNAP
tel.: 737 209 900, e-mail: rdrahny@krnap.cz, www.krnap.cz

 

Snímek Kamily Antošové: Krkonošské muzeum Jilemnice, stálá expozice Ze života českého kavalíra představuje především život Jana Nepomuka hraběte Harracha (1828–1909).

Informace

Ke stažení
formát pdf (112.71 KB)

Další aktuality

Správa Krkonošského národního parku ve snaze ochránit vzácnou a zranitelnou přírodu vrcholu Sněžky před náporem neukázněných návštěvníků opět přistupuje k instalaci ochranných sítí oddělujících prostor pro turisty od prostoru pro přírodu. Ty budou lemovat přístupové cesty na Sněžku od dnešního dne až do konce října.
Láká vás cestovní ruch v Krkonoších? Jste komunikativní a preferujete pestrou práci? Máte možnost společně s námi budovat značku turistické oblasti Krkonoše! Vaší hlavní činností bude navazování nových partnerských vztahů s podnikateli v území a klientská péče o ty stávající. Společně pak budeme realizovat aktivity destinačního managementu a marketingu.
Jaro pomalu vystřídá léto, konečně se dočkáme teplých letních dní a večerů. Posbírali jsme pro vás napříč Krkonošemi rozmanité akce, které můžete využít k zpříjemnění svých volných chvil.