Vstupné do všech poboček Krkonošského muzea pro děti a seniory po celý květen zdarma
Share

Vstupné do všech poboček Krkonošského muzea pro děti a seniory po celý květen zdarma

Letošní rok je rokem, kdy si připomínáme 60. výročí založení Krkonošského národního parku. Stalo se tak 17. května 1963.

Po celý květen můžete využít takový malý narozeninový dárek – vstupné zdarma budou mít do všech poboček Krkonošského muzea děti do 10 let a senioři nad 65 let.

Konkrétně se jedná o Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, v Jilemnici, o Památník zapadlých vlastenců v Pasekách nad Jizerou a také lesnicko-mysliveckou expozici Šindelka v Harrachově.

 

Další informace o aktuálním dění na území Krkonošského národního parku i v jeho okolí najdete na facebookovém profilu Správy KRNAP.

Bližší informace:

Mgr. Radek Drahný, MBA, tiskový mluvčí, vedoucí oddělení styku s veřejností Správy KRNAP
tel.: 737 209 900, e-mail: rdrahny@krnap.cz, www.krnap.cz

 

Snímek Kamily Antošové: Krkonošské muzeum Jilemnice, stálá expozice Ze života českého kavalíra představuje především život Jana Nepomuka hraběte Harracha (1828–1909).

Informace

Ke stažení
formát pdf (112.71 KB)

Další aktuality

V měsíci březnu, provoněným probouzející se přírodou a zpěvem ptáků, přicházejí Velikonoce a vítání jara. Přijměte pozvání plné jarního veselí pro malé i velké.
Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.
Začátkem listopadu otevřela Správa KRNAP nové Návštěvnické centrum Krkonošského národního parku – Muzeum Krkonoš. Za první tři měsíce provozu je navštívilo 11 tisíc lidí. Stává se tak bezmála povinnou zastávkou návštěvníků Krkonoš. Co dělat, když je tu plno?