Společná fotka oceněných
Share

Vítejte na jednom z nejlepších webových portálů v zemi

Webový portál www.krkonose.eu byl v soutěži Zlatý erb 2022 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí oceněn odbornou porotou jako 3. nejlepší v republice!

Soutěž ve svém 24. pokračování, v celkem 5 kategoriích hledala ty nejlepší. V konkurenci 422 přihlášených měst, obcí a dalších subjektů, uspěl oficiální turistický web krkonose.eu v kategorii Cena místopředsedy vlády pro digitalizaci za třetí nejlepší turistickou prezentaci

Manažerky Destinační společnosti pro turistickou oblast Krkonoše, Krkonoše – svazek měst a obcí, které portál společně s brněnskou marketingovou agenturou Koncepto vybudovaly, převzaly 16. 5. 2022 ocenění na slavnostním ceremoniálu z rukou pana Ivana Bartoše, místopředsedy vlády pro digitalizaci. Vyhlášení celostátního kola proběhlo v rámci Renomované mezinárodní konference zaměřené na reformu veřejné správy, rozvoj e-governmentu a informatizaci společnosti (ISSS), v Královéhradeckém Kongresovém centru Aldis.

K ocenění manažerky svazku doplnily: "Nový webový portál www.krkonose.eu jsme spustily v létě roku 2020. Proces tvorby regionální turistické prezentace byl pro nás velkou výzvou. Stejně tak snaha neustále web vylepšovat, jít vstříc novým trendům a zároveň udržet uživatelskou přehlednost. Těší nás, že je naše práce oceněna jak návštěvníky webu, tak odborníky.

Věříme, že web přináší zajímavé, aktuální a relevantní informace z celého regionu. To nejzajímavější z Krkonoš na jednom místě." 

Další aktuality

Pohádkové Krkonoše
Projekt Pohádkové Krkonoše úspěšně ukončil svou druhou sezonu. Je na čase bilancovat, hodnotit a vylepšovat pro příští rok. Razítkovací hra si získala již v loňském roce příznivce nejen mezi návštěvníky, ale také místními. Velmi nás těší, že o malovanou brožurku, ceny od Krakonoše, ale hlavně o aktivní prožití společných rodinných chvil a poznávání jedinečných míst Krkonoš byl i v letošním roce velký zájem.
Hurvínek na trati Martinice - Rokytnice
Není to sice výročí kulaté, ale i tak stojí postupka 1 - 2 - 3 za oslavu. V sobotu 10. prosince proto zveme jménem Spolku železniční historie Martinice v Krkonoších všechny příznivce krkonošské železnice do Martinic, kde je připraven příjemný program.
Perličkové ozdoby z Poniklé
Na víkend 10. - 11. prosince si skláři a šperkaři připravili dny otevřených dveří přímo ve svých provozech. Programem naladí své návštěvníky na blížící se Vánoce.