Společná fotka oceněných
Share

Vítejte na jednom z nejlepších webových portálů v zemi

Webový portál www.krkonose.eu byl v soutěži Zlatý erb 2022 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí oceněn odbornou porotou jako 3. nejlepší v republice!

Soutěž ve svém 24. pokračování, v celkem 5 kategoriích hledala ty nejlepší. V konkurenci 422 přihlášených měst, obcí a dalších subjektů, uspěl oficiální turistický web krkonose.eu v kategorii Cena místopředsedy vlády pro digitalizaci za třetí nejlepší turistickou prezentaci

Manažerky Destinační společnosti pro turistickou oblast Krkonoše, Krkonoše – svazek měst a obcí, které portál společně s brněnskou marketingovou agenturou Koncepto vybudovaly, převzaly 16. 5. 2022 ocenění na slavnostním ceremoniálu z rukou pana Ivana Bartoše, místopředsedy vlády pro digitalizaci. Vyhlášení celostátního kola proběhlo v rámci Renomované mezinárodní konference zaměřené na reformu veřejné správy, rozvoj e-governmentu a informatizaci společnosti (ISSS), v Královéhradeckém Kongresovém centru Aldis.

K ocenění manažerky svazku doplnily: "Nový webový portál www.krkonose.eu jsme spustily v létě roku 2020. Proces tvorby regionální turistické prezentace byl pro nás velkou výzvou. Stejně tak snaha neustále web vylepšovat, jít vstříc novým trendům a zároveň udržet uživatelskou přehlednost. Těší nás, že je naše práce oceněna jak návštěvníky webu, tak odborníky.

Věříme, že web přináší zajímavé, aktuální a relevantní informace z celého regionu. To nejzajímavější z Krkonoš na jednom místě." 

Další aktuality

Duben začíná aprílem, kdy se můžete dočkat od svých blízkých drobných zlomyslných žertíků. Doufáme, že vás tolik nevyvedou z míry a společně zavítáte do různých koutů Krkonoš, prožít poslední loučení se zimou a veselé vítání jara.
Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.
Správa Krkonošského národního parku již třetím rokem v návaznosti na vyhlášení osmi klidových území a s tím souvisejícím vyhrazením cest a tras v těchto územích dočasně uzavírá v termínu od 15. března do 31. května některé cesty nebo jejich úseky z důvodu ochrany proti rušení citlivých druhů živočichů.