Společná fotka oceněných
Share

Vítejte na jednom z nejlepších webových portálů v zemi

Webový portál www.krkonose.eu byl v soutěži Zlatý erb 2022 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí oceněn odbornou porotou jako 3. nejlepší v republice!

Soutěž ve svém 24. pokračování, v celkem 5 kategoriích hledala ty nejlepší. V konkurenci 422 přihlášených měst, obcí a dalších subjektů, uspěl oficiální turistický web krkonose.eu v kategorii Cena místopředsedy vlády pro digitalizaci za třetí nejlepší turistickou prezentaci

Manažerky Destinační společnosti pro turistickou oblast Krkonoše, Krkonoše – svazek měst a obcí, které portál společně s brněnskou marketingovou agenturou Koncepto vybudovaly, převzaly 16. 5. 2022 ocenění na slavnostním ceremoniálu z rukou pana Ivana Bartoše, místopředsedy vlády pro digitalizaci. Vyhlášení celostátního kola proběhlo v rámci Renomované mezinárodní konference zaměřené na reformu veřejné správy, rozvoj e-governmentu a informatizaci společnosti (ISSS), v Královéhradeckém Kongresovém centru Aldis.

K ocenění manažerky svazku doplnily: "Nový webový portál www.krkonose.eu jsme spustily v létě roku 2020. Proces tvorby regionální turistické prezentace byl pro nás velkou výzvou. Stejně tak snaha neustále web vylepšovat, jít vstříc novým trendům a zároveň udržet uživatelskou přehlednost. Těší nás, že je naše práce oceněna jak návštěvníky webu, tak odborníky.

Věříme, že web přináší zajímavé, aktuální a relevantní informace z celého regionu. To nejzajímavější z Krkonoš na jednom místě." 

Další aktuality

Vánoce se pomalu blíží, přijďte se naladit na jejich nezaměnitelnou atmosféru k nám do Krkonoš!
Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. Schovejte se na zasněžené hřebeny, užijte si výlety pěšky nebo na běžkách, prohřejte se ve wellness centru s luxusním výhledem, vyzkoušejte místní sjezdovku.
Poslední měsíc roku ovládne kouzlo Vánoc. Každé náměstí a náves rozezní vánoční písničky, vzduch provoní jehličí a svařené víno. Naše