Společná fotka oceněných
Share

Vítejte na jednom z nejlepších webových portálů v zemi

Webový portál www.krkonose.eu byl v soutěži Zlatý erb 2022 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí oceněn odbornou porotou jako 3. nejlepší v republice!

Soutěž ve svém 24. pokračování, v celkem 5 kategoriích hledala ty nejlepší. V konkurenci 422 přihlášených měst, obcí a dalších subjektů, uspěl oficiální turistický web krkonose.eu v kategorii Cena místopředsedy vlády pro digitalizaci za třetí nejlepší turistickou prezentaci

Manažerky Destinační společnosti pro turistickou oblast Krkonoše, Krkonoše – svazek měst a obcí, které portál společně s brněnskou marketingovou agenturou Koncepto vybudovaly, převzaly 16. 5. 2022 ocenění na slavnostním ceremoniálu z rukou pana Ivana Bartoše, místopředsedy vlády pro digitalizaci. Vyhlášení celostátního kola proběhlo v rámci Renomované mezinárodní konference zaměřené na reformu veřejné správy, rozvoj e-governmentu a informatizaci společnosti (ISSS), v Královéhradeckém Kongresovém centru Aldis.

K ocenění manažerky svazku doplnily: "Nový webový portál www.krkonose.eu jsme spustily v létě roku 2020. Proces tvorby regionální turistické prezentace byl pro nás velkou výzvou. Stejně tak snaha neustále web vylepšovat, jít vstříc novým trendům a zároveň udržet uživatelskou přehlednost. Těší nás, že je naše práce oceněna jak návštěvníky webu, tak odborníky.

Věříme, že web přináší zajímavé, aktuální a relevantní informace z celého regionu. To nejzajímavější z Krkonoš na jednom místě." 

Další aktuality

Soutěžte s námi a vyhrajte ubytovací poukaz v hodnotě 2.000 Korun, který nám věnovala Horská chata Portášky.
Sněžka
Od 28. června opět platí opatření, dle kterého je červeně značenou cestu od Slezského domu na Sněžku možno využívat pouze pro výstup.
S blížícími se prázdninami bychom vás rádi informovali o pravidlech turistiky a novinkách na polské straně Krkonoš.