Společná fotka oceněných
Share

Vítejte na jednom z nejlepších webových portálů v zemi

Webový portál www.krkonose.eu byl v soutěži Zlatý erb 2022 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí oceněn odbornou porotou jako 3. nejlepší v republice!

Soutěž ve svém 24. pokračování, v celkem 5 kategoriích hledala ty nejlepší. V konkurenci 422 přihlášených měst, obcí a dalších subjektů, uspěl oficiální turistický web krkonose.eu v kategorii Cena místopředsedy vlády pro digitalizaci za třetí nejlepší turistickou prezentaci

Manažerky Destinační společnosti pro turistickou oblast Krkonoše, Krkonoše – svazek měst a obcí, které portál společně s brněnskou marketingovou agenturou Koncepto vybudovaly, převzaly 16. 5. 2022 ocenění na slavnostním ceremoniálu z rukou pana Ivana Bartoše, místopředsedy vlády pro digitalizaci. Vyhlášení celostátního kola proběhlo v rámci Renomované mezinárodní konference zaměřené na reformu veřejné správy, rozvoj e-governmentu a informatizaci společnosti (ISSS), v Královéhradeckém Kongresovém centru Aldis.

K ocenění manažerky svazku doplnily: "Nový webový portál www.krkonose.eu jsme spustily v létě roku 2020. Proces tvorby regionální turistické prezentace byl pro nás velkou výzvou. Stejně tak snaha neustále web vylepšovat, jít vstříc novým trendům a zároveň udržet uživatelskou přehlednost. Těší nás, že je naše práce oceněna jak návštěvníky webu, tak odborníky.

Věříme, že web přináší zajímavé, aktuální a relevantní informace z celého regionu. To nejzajímavější z Krkonoš na jednom místě." 

Další aktuality

Léto klepe na dveře, děti již netrpělivě očekávají poslední zvonění a plánování dovolených je v plném proudu. Zpestřete si poslední měsíc před prázdninami zážitkem z naší nabídky akcí vybraných po celých Krkonoších.
Ne všichni mají bohužel to štěstí prožít stáří důstojně. S takovou myšlenkou a velkým odhodláním s tím něco udělat spojili své síly autoři dokumentu a knihy Už není toho dechu a Nadace Krása pomoci. Pomozte i vy!
Podmalby na skle, to je prastará výtvarná technika, která nechyběla skoro v žádné krkonošské chalupě. Patnáct zbrusu nových podmaleb dostala Správa KRNAP darem od jejich autorky Zory Ponicové-Paterové a jejího bratra Václava Patery.