Víkend Křišťálového údolí
Share

Víkend Křišťálového údolí

Křišťálové údolí otevírá brány o víkendu 12. - 13. listopadu 2022. Vydejte se za skláři a šperkaři přímo do jejich dílen a ateliérů, navštivte muzea i sklářské školy.

Pokud není uvedeno jinak, jsou všechna místa otevřená od 9 do 17 hodin. 

V Krkonoších můžete navštívit dvě místa, neodmyslitelně spjatá s historií i současností sklářského řemesla. Sklárnu Novosad&Syn v Harrachově a Rautis v Poniklé. Nově jsou letos do projektu zapojeny také polské Krkonoše - Krkonošské muzeum v Jeleniej Górze a Huť Julia v Piechowicich.  

Kompletní program

Informace

Další aktuality

Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.
Správa Krkonošského národního parku již třetím rokem v návaznosti na vyhlášení osmi klidových území a s tím souvisejícím vyhrazením cest a tras v těchto územích dočasně uzavírá v termínu od 15. března do 31. května některé cesty nebo jejich úseky z důvodu ochrany proti rušení citlivých druhů živočichů.
Jeden z nejkrásnějších dní letošní zimy si pro natáčení ve Vrchlabí vybral tým pořadu Běžkotoulky. Těšte se na nádhernou pozvánku do podhorského města, které vás svým nejen sportovním zázemím nadchne.