Výstava Horská služba v čase
Share

Vernisáž výstavy Horská služba v čase

Zveme vás do Špindlerova Mlýna, kde v lyžařském areálu Svatý Petr - Pláně proběhne 17.6.2023 od 13:00 program s vernisáží výstavy o historii a současnosti Horské služby.

Množství fotografií vzniklo díky Valerianu Spustovi, který byl dlouholetým členem HS a jedním z pilířů lavinové prevence a záchrany u Horské služby.

V rámci doprovodného programu budete moci shlédnout techniku používanou Horskou službou, osobní vybavení členů a specializované pomůcky a vybavení pro záchranu v horách a poskytováni první pomoci.

Výstava bude pokračovat v průběhu celého léta a tudíž pokud nestihnete vernisáž, udělejte si cestu do Špindlerova Mlýna a užijte si výstavní expozici kdykoliv až do 1. října. Otevírací doba výstavy souvisí s provozní dobou lanovky Svatý Petr - Pláň. 

Informace

Další aktuality

Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. Schovejte se na zasněžené hřebeny, užijte si výlety pěšky nebo na běžkách, prohřejte se ve wellness centru s luxusním výhledem, vyzkoušejte místní sjezdovku.
Poslední měsíc roku ovládne kouzlo Vánoc. Každé náměstí a náves rozezní vánoční písničky, vzduch provoní jehličí a svařené víno. Naše
25. - 26. listopadu se otevírají sklárny, šperkařské a bižuterní dílny i muzea a umělecké školy po celém Křišťálovém údolí. Jejich návštěvníky čekají zážitky z vlastnoručního tvoření, ale také možnost pořídit dárky pod stromeček s velkým předstihem.