Sjezdovka Anděl ve zkrácené délce bude na víkend otevřená.
Share

V sobotu 26. 11. a v neděli 27. 11. bude otevřená sjezdovka Anděl na vrcholu Černé hory!

Díky prvnímu sněhu, který napadl v minulých dnech a mrazivému počasí (až-10 stupňů Celsia), máme pro lyžaře dobrou zprávu. Na Černé hoře začíná sezóna už tuto sobotu.

Sjezdovka Anděl ve zkrácené délce bude na víkend otevřená.

V sobotu 26. 11. a v neděli 27. 11. bude otevřená sjezdovka Anděl na vrcholu Černé hory v délce 300 metrů. Na sjezdovce bude připraveno 50 cm sněhu. Ke sjezdovce lyžaře vyveze z Janských Lázní kabinková lanovka a po lyžování je znovu sveze k parkovišti. Lyžovat se bude oba dny od 9 do 16 hodin. Na vrcholu Černé hory bude po celou dobu otevřený FordBar.

Na dolní stanici kabinkové lanovky v Janských Lázních bude na víkend otevřená půjčovna a servis SkiResort Live, který své sjezdového vybavení a servis poskytne se slevou 50%.

Zvýhodněné skipasy na první lyžování vyjdou nejvýhodněji při nákupu online na skiresort.cz. Lyžaři je ale mohou získat i přímo na místě a to buď ve výdejním automatu sKiosku přímo u dolní stanice lanovky, nebo na pokladně.


Více v přiložené tiskové zprávě.

Informace

Ke stažení
formát pdf (264.4 KB)

Další aktuality

Prázdninových dní je před námi ještě dost. Pokud plánujete výlet po západních Krkonoších, rádi vám s ním pomůžeme! Ve spolupráci s Nahoru Resort Rokytnice nad Jizerou jsme pro vás připravili soutěž o 2 x 2 jízdenky na lanovku Horní Domky. Nechte se vyvézt za krásnými výhledy a užijte si kouzlo horské přírody.
Uteklo to jako voda v horských bystřinách a už je tu druhý prázdninový měsíc, který zavoní sklizní obilí a dozrávajícím ovocem. Dny se začínají krátit, ale my si ještě užijeme krásných letních chvil. Než děti zasednou do školních lavic, připravili v Krkonoších nejen pro ně pestrou náruč akcí.
Rádi bychom Vás informovali o vzniku nové celospolečenské iniciativy Dobré ráno, Česko, která byla představena 19. června 2025 v zahradách