Sněžka
Share

Uzavření Sněžky - pohyb vrtulníku na vrcholu

Na Sněžce aktuálně probíhají úpravy chodníku z české strany. Vzhledem k pohybu vrtulníku, který bude na vrchol dopravovat materiály, především kámen, bude česká strana vrcholu Sněžky UZAVŘENÁ. 

Harmonogram prací zcela závisí na počasí a rozhodnutí pilota, který musí vyhodnotit vhodné podmínky. První termín je stanoven na neděli 11. 9. 2022, pro minimalizaci omezení se bude létat vždy ráno od 7:00 do 11:30 a poté od 15:00 do setmění. Při ideálních podmínkách budou k dopravě potřebného materiálu stačit 3 letové dny. 

Omezený bude i průjezd Lvím dolem od Vasovy louky po Velký polom (skládka Na Kose).

Sledujte aktuální informace i na našem facebooku, o konkrétních termínech uzavření budeme vždy informovat. 
 

Další aktuality

Projekt Pohádkové Krkonoše úspěšně ukončil svou druhou sezonu. Je na čase bilancovat, hodnotit a vylepšovat pro příští rok. Razítkovací hra si získala již v loňském roce příznivce nejen mezi návštěvníky, ale také místními. Velmi nás těší, že o malovanou brožurku, ceny od Krakonoše, ale hlavně o aktivní prožití společných rodinných chvil a poznávání jedinečných míst Krkonoš byl i v letošním roce velký zájem.
Není to sice výročí kulaté, ale i tak stojí postupka 1 - 2 - 3 za oslavu. V sobotu 10. prosince proto zveme jménem Spolku železniční historie Martinice v Krkonoších všechny příznivce krkonošské železnice do Martinic, kde je připraven příjemný program.
Na víkend 10. - 11. prosince si skláři a šperkaři připravili dny otevřených dveří přímo ve svých provozech. Programem naladí své návštěvníky na blížící se Vánoce.