Sněžka
Share

Uzavření Sněžky - pohyb vrtulníku na vrcholu

Na Sněžce aktuálně probíhají úpravy chodníku z české strany. Vzhledem k pohybu vrtulníku, který bude na vrchol dopravovat materiály, především kámen, bude česká strana vrcholu Sněžky UZAVŘENÁ. 

Harmonogram prací zcela závisí na počasí a rozhodnutí pilota, který musí vyhodnotit vhodné podmínky. První termín je stanoven na neděli 11. 9. 2022, pro minimalizaci omezení se bude létat vždy ráno od 7:00 do 11:30 a poté od 15:00 do setmění. Při ideálních podmínkách budou k dopravě potřebného materiálu stačit 3 letové dny. 

Omezený bude i průjezd Lvím dolem od Vasovy louky po Velký polom (skládka Na Kose).

Sledujte aktuální informace i na našem facebooku, o konkrétních termínech uzavření budeme vždy informovat. 
 

Další aktuality

Léto klepe na dveře, děti již netrpělivě očekávají poslední zvonění a plánování dovolených je v plném proudu. Zpestřete si poslední měsíc před prázdninami zážitkem z naší nabídky akcí vybraných po celých Krkonoších.
Ne všichni mají bohužel to štěstí prožít stáří důstojně. S takovou myšlenkou a velkým odhodláním s tím něco udělat spojili své síly autoři dokumentu a knihy Už není toho dechu a Nadace Krása pomoci. Pomozte i vy!
Podmalby na skle, to je prastará výtvarná technika, která nechyběla skoro v žádné krkonošské chalupě. Patnáct zbrusu nových podmaleb dostala Správa KRNAP darem od jejich autorky Zory Ponicové-Paterové a jejího bratra Václava Patery.