Sněžka
Share

Uzavření Sněžky - pohyb vrtulníku na vrcholu

Na Sněžce aktuálně probíhají úpravy chodníku z české strany. Vzhledem k pohybu vrtulníku, který bude na vrchol dopravovat materiály, především kámen, bude česká strana vrcholu Sněžky UZAVŘENÁ. 

Harmonogram prací zcela závisí na počasí a rozhodnutí pilota, který musí vyhodnotit vhodné podmínky. První termín je stanoven na neděli 11. 9. 2022, pro minimalizaci omezení se bude létat vždy ráno od 7:00 do 11:30 a poté od 15:00 do setmění. Při ideálních podmínkách budou k dopravě potřebného materiálu stačit 3 letové dny. 

Omezený bude i průjezd Lvím dolem od Vasovy louky po Velký polom (skládka Na Kose).

Sledujte aktuální informace i na našem facebooku, o konkrétních termínech uzavření budeme vždy informovat. 
 

Další aktuality

Nalaďte se na Velikonoce v Křišťálovém údolí. Už o víkendu 1. - 2. dubna láká Křišťálové údolí návštěvníky do otevřených sklářských hutí, šperkařských provozů ale i muzeí a tvořivých dílen.
Správa Krkonošského národního parku již třetím rokem v návaznosti na vyhlášení osmi klidových území a s tím souvisejícím vyhrazením cest a tras v těchto územích dočasně uzavírá v termínu od 15. března do 31. května některé cesty nebo jejich úseky z důvodu ochrany proti rušení citlivých druhů živočichů.
Jeden z nejkrásnějších dní letošní zimy si pro natáčení ve Vrchlabí vybral tým pořadu Běžkotoulky. Těšte se na nádhernou pozvánku do podhorského města, které vás svým nejen sportovním zázemím nadchne.