TOP akce v Krkonoších únor 2024
Share

TOP akce v Krkonoších únor 2024

Hned z kraje měsíce je pro děti připraveno veselé představení v Jilemnici Matýsek a jeho kamarádi. Zábavnou hru nejen pro děti a sérii originálních Večerních prohlídek na Stezce korunami stromů si užijete v Janských Lázních, kam se můžete vydat následně s přáteli na Reprezentační lázeňský ples v osvícené a vyzdobené secesní Kolonádě. Ve stopě první středoevropské padesátky se ocitnete při lyžařsko-turistickém závodě ve Vysokém nad Jizerou. Masopust a žertovné hrátky – to je masopustní odpoledne plné zábavy, her a dobrého jídla v Horním Maršově. Taktéž Hostinné bude žít masopustním veselím, tam se chystá Masopust a tvořivá dílnička. Adrenalin navodí populární závod Chinese Downhill ve sjezdu na horských kolech s hromadným startem na červené sjezdovce ve Špindlerově Mlýně. Vezměte masky a zapojte se do veselého průvodu na Masopustní outerek ve Vrchlabí. S pořadem plným humoru a písní přijíždí do Hostinného Zuzana Bubílková a Hynek Tomm. V Rokytnici nad Jizerou uvidíte tradiční Sjezd pašeráků s ohňovou show. Skokanské můstky v Harrachově opět ožijí při mezinárodní soutěži sdruženářů severské kombinace ALPEN CUP. Jistě nebudete chybět na Reprezentačním plese města Trutnova, kde vystoupí Monika Absolonová a celým večerem vás provede Denis Šafařík. Koncert Jany Semerádové a Jana Krejči v Žacléři zpestří příjemně vaše zimní dny. Masopustní průvod a pestrý program zažijete také na Lánovském masopustu v Dolním a Prostředním Lánově. Výjimečný závod psích spřežení s mezinárodní účastí Ledová jízda – Memoriál Dr. Václava Vojtěcha startuje v Peci pod Sněžkou a pokračuje po stezkách Krkonoš.


Přejeme vám kouzelnou zimní náladu a mnoho krásných nezapomenutelných zážitků na všech vybraných akcích nejen z naší únorové nabídky.
 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Příroda Krkonoš ukrývá poklady světového významu, a právě proto tu byl již roku 1963 vyhlášen národní park. Pravidla chování na jeho území určuje Návštěvní řád a platné zákony. Jsou jednoduchá, srozumitelná a jejich respektování nikterak nesníží kvalitu a intenzitu prožitku v křehké krajině. Pojďme si je před letním výletem do Krkonoš připomenout!
Hurá prázdniny! Dopřejte si porci tipů, kde strávit ty nejlepší teplé dny.
Užijte si pestrou nabídku kulturního léta ve Vrchlabí.