TOP akce v Krkonoších únor 2024
Share

TOP akce v Krkonoších únor 2024

Hned z kraje měsíce je pro děti připraveno veselé představení v Jilemnici Matýsek a jeho kamarádi. Zábavnou hru nejen pro děti a sérii originálních Večerních prohlídek na Stezce korunami stromů si užijete v Janských Lázních, kam se můžete vydat následně s přáteli na Reprezentační lázeňský ples v osvícené a vyzdobené secesní Kolonádě. Ve stopě první středoevropské padesátky se ocitnete při lyžařsko-turistickém závodě ve Vysokém nad Jizerou. Masopust a žertovné hrátky – to je masopustní odpoledne plné zábavy, her a dobrého jídla v Horním Maršově. Taktéž Hostinné bude žít masopustním veselím, tam se chystá Masopust a tvořivá dílnička. Adrenalin navodí populární závod Chinese Downhill ve sjezdu na horských kolech s hromadným startem na červené sjezdovce ve Špindlerově Mlýně. Vezměte masky a zapojte se do veselého průvodu na Masopustní outerek ve Vrchlabí. S pořadem plným humoru a písní přijíždí do Hostinného Zuzana Bubílková a Hynek Tomm. V Rokytnici nad Jizerou uvidíte tradiční Sjezd pašeráků s ohňovou show. Skokanské můstky v Harrachově opět ožijí při mezinárodní soutěži sdruženářů severské kombinace ALPEN CUP. Jistě nebudete chybět na Reprezentačním plese města Trutnova, kde vystoupí Monika Absolonová a celým večerem vás provede Denis Šafařík. Koncert Jany Semerádové a Jana Krejči v Žacléři zpestří příjemně vaše zimní dny. Masopustní průvod a pestrý program zažijete také na Lánovském masopustu v Dolním a Prostředním Lánově. Výjimečný závod psích spřežení s mezinárodní účastí Ledová jízda – Memoriál Dr. Václava Vojtěcha startuje v Peci pod Sněžkou a pokračuje po stezkách Krkonoš.


Přejeme vám kouzelnou zimní náladu a mnoho krásných nezapomenutelných zážitků na všech vybraných akcích nejen z naší únorové nabídky.
 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Začátkem listopadu otevřela Správa KRNAP nové Návštěvnické centrum Krkonošského národního parku – Muzeum Krkonoš. Za první tři měsíce provozu je navštívilo 11 tisíc lidí. Stává se tak bezmála povinnou zastávkou návštěvníků Krkonoš. Co dělat, když je tu plno?
Vybírejte, jaký z českých krajů je vašemu srdci nejbližší. Hlasujte pro vaši oblíbenou destinaci zimní nebo letní dovolené, zvolte místo, kam jezdíte nejraději s dětmi nebo za relaxací.
Předseda destinační společnosti Krkonoše - svazek měst a obcí a starosta města Vrchlabí Jan Sobotka byl Agenturou ochrany přírody a krajiny oceněn za jeho dlouhodobé úsilí při hledání rovnováhy mezi ochranou přírody a rozvojem obcí.