Top-akce-v-krkonosich-unor-2022
Share

TOP akce v Krkonoších únor 2022

Zasněžený a promrzlý měsíc únor přináší radost především dětem s jejich prázdninovými radovánkami na sněhu. Kopce hor zaplní lyžaři a na sáňkách a bobech se vydovádí i ti nejmenší.  Obce a vísky ovládne masopustní veselí a v příjemných prostorách divadel si užijeme kulturní akce rozmanitého charakteru.

Hned z kraje měsíce si nenechte ujít jedinečné Halíř trio, které koncertuje ve Vrchlabí. Ve stopě první středoevropské padesátky se budou prohánět milovníci bílé stopy ve Vysokém nad Jizerou. A kdo má do Vysokého daleko, jistě zvolí lokalitu na druhé straně Krkonoš v Žacléři, a užije si Lyžařský přejezd Rýchor. Výjimečný závod psích spřežení Ledová Jízda – Memoriál Dr. Václava Vojtěcha odstartuje v Peci pod Sněžkou. Chcete zažít tajemnou atmosféru večerního lesa, užít si dobrodružství a pobavit se? Vezměte děti a vyrazte do Janských Lázní na Večerní prohlídky Stezky o jarních prázdninách. Jako každý rok přichází festival Jazzinec v Trutnově s kvalitní nabídkou jazzových koncertů. Pekelný závod, při kterém tuhne krev v žilách jezdcům i divákům, přináší CHINESE DOWNHILL MTB ve Špindlerově Mlýně. Na Benecko vás zveme na pohodovou akcičku EXHIBICE NIGHT PHOTO SESSION nesoucí se v duchu ježdění a focení. Tradiční masopustní odpoledne plné zábavy, her a dobrého jídla nabídne Masopust v Horním Maršově. Pobavit se do divadla zajděte do Jilemnice na slavný muzikál DONAHA!, který ztvární Divadlo V Roztocké Jilemnice. Spisovatelka Danka Šárková povypráví na besedě v Hostinném všem milovníkům kuchařského umění o Krkonošské kuchyni. Návštěvu pána hor Krakonoše a zábavné odpoledne slibuje Krakonošův maškarní rej v Černém Dole.

Užijte si příjemně nabídku zimních radovánek a kulturních a sportovních akcí, které jsou pro vás připraveny napříč Krkonošemi. 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Těší se na vás představitelé regionální značky Krkonoše originální produkt®.
Společná fotka oceněných
Webový portál www.krkonose.eu, na kterém se právě nacházíte, byl v soutěži Zlatý erb 2022 odbornou porotou oceněn jako 3. nejlepší v republice. V konkurenci více než 400 přihlášených subjektů uspěl v kategorii Cena místopředsedy vlády pro digitalizaci za nejlepší turistickou prezentaci.
Dotazník pro rezidenty – děkujeme za vyplnění
Tímto bychom vás chtěli požádat o vyplnění dotazníku na odkazu, pomůžete nám tímto v plánování aktivit. Děkujeme!