TOP akce v Krkonoších říjen 2023
Share

TOP akce v Krkonoších říjen 2023

Přinášíme vám pestrou náruč akcí pro děti i dospělé. Hned z kraje měsíce potkáte s dětmi nejen oživlé muchomůrky, ale i jiné Oživlé houbičky v městském parku v Trutnově. Milovníci divadla se již těší na pestrý Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou, přehlídku venkovských divadelních souborů. Maloúpská vařečka nabízí gastroprocházku Malou Úpou s ochutnávkou polévek, krkonošských dobrot a regionálních specialit. Do Hostinného na Krkonošské zavírání šoupátek vyrazí motorkáři na ukončení moto-sezony 2023. Celosvětově známou excelentní komedii plnou břitkého anglického humoru přináší Divadelní představení 1+1=3 v Rokytnici nad Jizerou. V krásných lokalitách Krkonoš kolem Velké Úpy se bude odehrávat RUBENCZAL – horský běžecký půlmaraton. Šlápnout do pedálů a užít si cyklovýlet se vydejte na Zakončení cyklosezony v Žacléři. Velkolepou akcí bude dlouho očekávané Slavnostní otevření Muzea Krkonoš ve Vrchlabí. Na talk show spisovatele Vlastimila Vondrušky OLDŘICH Z CHLUMU – román a skutečnost zajděte do Jilemnice. Po celý den můžete ochutnávat různé druhy vín v Janských Lázních na Dni vína v kolonádě. Přijměte pozvání a oslavte s vašimi infocentry Týden turistických informačních center! Na děti čekají tvořivé dílničky, stezka odvahy a promítání filmu na akci Halloweenské odpoledne v Harrachově. Halloweenský víkend na Stezce zažijete s dětmi také v Janských Lázních. Vůně medoviny, řemeslný jarmark a ukázky šikovnosti našich babiček, to jsou Medové slavnosti ve Špindlerově Mlýně. Konec měsíce je ve znamení Halloweenu, nevynechejte tedy Tradiční dlabání dýní v Hostinném. 


Užijte si krásné podzimní dny, toulky přírodou a pestré kulturní a sportovní akce.
 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Sousedským setkáním na Benecku u kaple sv. Huberta jsme zahájili seriál akcí Troubení u kapliček a křížků, kterými v letošním
Léto klepe na dveře, děti již netrpělivě očekávají poslední zvonění a plánování dovolených je v plném proudu. Zpestřete si poslední měsíc před prázdninami zážitkem z naší nabídky akcí vybraných po celých Krkonoších.
Ne všichni mají bohužel to štěstí prožít stáří důstojně. S takovou myšlenkou a velkým odhodláním s tím něco udělat spojili své síly autoři dokumentu a knihy Už není toho dechu a Nadace Krása pomoci. Pomozte i vy!