TOP akce v Krkonoších říjen 2023
Share

TOP akce v Krkonoších říjen 2023

Přinášíme vám pestrou náruč akcí pro děti i dospělé. Hned z kraje měsíce potkáte s dětmi nejen oživlé muchomůrky, ale i jiné Oživlé houbičky v městském parku v Trutnově. Milovníci divadla se již těší na pestrý Krakonošův divadelní podzim ve Vysokém nad Jizerou, přehlídku venkovských divadelních souborů. Maloúpská vařečka nabízí gastroprocházku Malou Úpou s ochutnávkou polévek, krkonošských dobrot a regionálních specialit. Do Hostinného na Krkonošské zavírání šoupátek vyrazí motorkáři na ukončení moto-sezony 2023. Celosvětově známou excelentní komedii plnou břitkého anglického humoru přináší Divadelní představení 1+1=3 v Rokytnici nad Jizerou. V krásných lokalitách Krkonoš kolem Velké Úpy se bude odehrávat RUBENCZAL – horský běžecký půlmaraton. Šlápnout do pedálů a užít si cyklovýlet se vydejte na Zakončení cyklosezony v Žacléři. Velkolepou akcí bude dlouho očekávané Slavnostní otevření Muzea Krkonoš ve Vrchlabí. Na talk show spisovatele Vlastimila Vondrušky OLDŘICH Z CHLUMU – román a skutečnost zajděte do Jilemnice. Po celý den můžete ochutnávat různé druhy vín v Janských Lázních na Dni vína v kolonádě. Přijměte pozvání a oslavte s vašimi infocentry Týden turistických informačních center! Na děti čekají tvořivé dílničky, stezka odvahy a promítání filmu na akci Halloweenské odpoledne v Harrachově. Halloweenský víkend na Stezce zažijete s dětmi také v Janských Lázních. Vůně medoviny, řemeslný jarmark a ukázky šikovnosti našich babiček, to jsou Medové slavnosti ve Špindlerově Mlýně. Konec měsíce je ve znamení Halloweenu, nevynechejte tedy Tradiční dlabání dýní v Hostinném. 


Užijte si krásné podzimní dny, toulky přírodou a pestré kulturní a sportovní akce.
 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. Schovejte se na zasněžené hřebeny, užijte si výlety pěšky nebo na běžkách, prohřejte se ve wellness centru s luxusním výhledem, vyzkoušejte místní sjezdovku.
Poslední měsíc roku ovládne kouzlo Vánoc. Každé náměstí a náves rozezní vánoční písničky, vzduch provoní jehličí a svařené víno. Naše
25. - 26. listopadu se otevírají sklárny, šperkařské a bižuterní dílny i muzea a umělecké školy po celém Křišťálovém údolí. Jejich návštěvníky čekají zážitky z vlastnoručního tvoření, ale také možnost pořídit dárky pod stromeček s velkým předstihem.