TOP akce v Krkonoších říjen 2022
Share

TOP akce v Krkonoších říjen 2022

Hned zkraje měsíce můžete vyrazit na Rudnickej vejšlap. Své síly změří novodobí horští nosiči na nejvyšší hoře Čech v Závodu horských nosičů ve Velké Úpě. Vůně polévek se bude linout Malou Úpou na tradičním polívkobraní Maloúpská vařečka. Duch hor opět sestoupí se svým průvodem víl, čertů a nejrozličnějších lesních a horských pohádkových bytostí do města Trutnova na Řepobraní aneb proč Rýbrcoul počítá řepu. Ochutnat burčák můžete na náměstí v Hostinném při Slavnosti vína ve sklípku pod obry. Měděný důl Bohumír u Jívky otevře své brány a ukáže malým a velkým Jak se peklo probouzí. Poutní bohoslužba, vyhlídkový vláček, lunapark vás čeká na Svatomichaelské pouti v Rokytnici nad Jizerou. Připomeňte si staré časy u vernisáže a křtu knihy Krkonoše, seznamte se v Jilemnici. Do Harrachova  přijďte na Wild Grizzly i se svými psími kamarády.  Zapojte se do soutěže o nejpovedenějšího Kaštánka ve Vrchlabí. Dlabání dýní si užijí děti na Dýňobraní v Žacléři. Pokud máte rádi vůni medoviny, řemeslný jarmark a ukázky šikovnosti našich babiček, to jsou Medové slavnosti ve Špindlerově Mlýně. Celý rok jsou připraveni vás informovat nejen v různých koutech Krkonoš, ale po celé republice. Přijměte pozvání a oslavte s vašimi infocentry Týden turistických informačních center!


Užijte si pohodově krásné podzimní dny, toulky přírodou a náruč pestrých kulturních a sportovních akcí.

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Vánoce se pomalu blíží, přijďte se naladit na jejich nezaměnitelnou atmosféru k nám do Krkonoš!
Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. Schovejte se na zasněžené hřebeny, užijte si výlety pěšky nebo na běžkách, prohřejte se ve wellness centru s luxusním výhledem, vyzkoušejte místní sjezdovku.
Poslední měsíc roku ovládne kouzlo Vánoc. Každé náměstí a náves rozezní vánoční písničky, vzduch provoní jehličí a svařené víno. Naše