TOP akce v Krkonoších prosinec 2022
Share

TOP akce v Krkonoších prosinec 2022

V krásných prostorách Staré radnice v Trutnově jsou k vidění tradiční i voňavé Vánoční betlémy. V Rokytnici nad Jizerou si můžete poslechnout koledy, nakoupit a přinést domů místní pochutiny z Vánočních trhů. Zažít unikátní kulturní dědictví a netradiční prostory – to je Vánoční svařák ve Výtopně v Kořenově. Odměna pro děti a dospělé na vás bude čekat v Janských Lázních, kde společně s Mikulášem vystoupíte na Čertovu stezku korunami stromů Krkonoše. Na Doteku v Horním Maršově prožijete Putování za zimní královnou, která vás provede obdobím kolem zimního slunovratu. Svařák a bramboráky určitě potěší při Zpívání u vánočního stromu v Lánově. Přemýšlíte o podpoře nadačního fondu? Kdy jindy než teď, a to v Peci pod Sněžkou na Festivalu Hudba na pomoc. Ukázku záchranných akcí Horské služby a zahájení nové zimní sezóny to je Orlen Špindl SkiOpening. Jazzový repertoár zazpívají a zahrají mladí umělci ve Vrchlabí v pořadu koled Swingové Vánoce. Pod dohledem Krakonoše se uskuteční v Jilemnici Tradiční jarmark s ohňostrojem, kde si můžete zakoupit i vánoční stromek. Přátelské setkání a Hraní u vánočního stromu zažijete v Dolním Dvoře. Symbol míru a přátelství je plamínek, který nese název Betlémské světlo a pro každého z vás ho budou rozdávat skauti v Hostinném. Dětské odpoledne plné her a soutěží, taneční zábavu si užijete ve Vánočním stanu v Černém Dole. Přijďte nasát atmosféru předposlední den v roce a fandit favoritům závodu dvojic na skialpech SkiMO Harrachov.

Každému, kdo v dobrém do Krkonoš přichází, přejeme zážitků plný měšec, sněhovou vločku nejen na zimní čepici a přátelské shledání v každém městě či vesnici.

 

 

 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Vánoce se pomalu blíží, přijďte se naladit na jejich nezaměnitelnou atmosféru k nám do Krkonoš!
Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. Schovejte se na zasněžené hřebeny, užijte si výlety pěšky nebo na běžkách, prohřejte se ve wellness centru s luxusním výhledem, vyzkoušejte místní sjezdovku.
Poslední měsíc roku ovládne kouzlo Vánoc. Každé náměstí a náves rozezní vánoční písničky, vzduch provoní jehličí a svařené víno. Naše