TOP akce v Krkonoších listopad 2023
Share

TOP akce v Krkonoších listopad 2023

Užijte si Měsíc pro rodiny s dětmi v Janských Lázních. Teplé ponožky na nožky, hrníček do kapsy a hurá ke kostelu na Běh světlušek do Velké Úpy. S výročím Křišťálové noci přichází znovu se svými pořady festival Devět bran v Trutnově. Přijměte pozvánku do divadla na komedii zvanou Skečmen do Jilemnice. Zavítejte do Vrchlabí na koncertní jistotu skupiny Poletíme?, která umí roztančit všechny věkové kategorie. Martinskou slavnost plnou veselí a tvoření zažijete v Horním Maršově. Divadelní spolek Krakonoš představí tragikomedii Zátiší s loutnou v Rokytnici nad Jizerou. Výrobky ze dřeva, kůže, proutí a skla zakoupíte na 17. českém řemeslném trhu pod obry v Hostinném.  Město Žacléř provoní Soutěž o nejlepší vánočku pod Rýchorami.

Přejeme vám, aby byl váš listopad oděn do radosti a pohodové atmosféry.

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Sousedským setkáním na Benecku u kaple sv. Huberta jsme zahájili seriál akcí Troubení u kapliček a křížků, kterými v letošním
Léto klepe na dveře, děti již netrpělivě očekávají poslední zvonění a plánování dovolených je v plném proudu. Zpestřete si poslední měsíc před prázdninami zážitkem z naší nabídky akcí vybraných po celých Krkonoších.
Ne všichni mají bohužel to štěstí prožít stáří důstojně. S takovou myšlenkou a velkým odhodláním s tím něco udělat spojili své síly autoři dokumentu a knihy Už není toho dechu a Nadace Krása pomoci. Pomozte i vy!