TOP akce v Krkonoších listopad 2023
Share

TOP akce v Krkonoších listopad 2023

Užijte si Měsíc pro rodiny s dětmi v Janských Lázních. Teplé ponožky na nožky, hrníček do kapsy a hurá ke kostelu na Běh světlušek do Velké Úpy. S výročím Křišťálové noci přichází znovu se svými pořady festival Devět bran v Trutnově. Přijměte pozvánku do divadla na komedii zvanou Skečmen do Jilemnice. Zavítejte do Vrchlabí na koncertní jistotu skupiny Poletíme?, která umí roztančit všechny věkové kategorie. Martinskou slavnost plnou veselí a tvoření zažijete v Horním Maršově. Divadelní spolek Krakonoš představí tragikomedii Zátiší s loutnou v Rokytnici nad Jizerou. Výrobky ze dřeva, kůže, proutí a skla zakoupíte na 17. českém řemeslném trhu pod obry v Hostinném.  Město Žacléř provoní Soutěž o nejlepší vánočku pod Rýchorami.

Přejeme vám, aby byl váš listopad oděn do radosti a pohodové atmosféry.

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Vánoce se pomalu blíží, přijďte se naladit na jejich nezaměnitelnou atmosféru k nám do Krkonoš!
Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. Schovejte se na zasněžené hřebeny, užijte si výlety pěšky nebo na běžkách, prohřejte se ve wellness centru s luxusním výhledem, vyzkoušejte místní sjezdovku.
Poslední měsíc roku ovládne kouzlo Vánoc. Každé náměstí a náves rozezní vánoční písničky, vzduch provoní jehličí a svařené víno. Naše