TOP akce v Krkonoších listopad 2022 – koláž
Share

TOP akce v Krkonoších listopad 2022

Rozmanitá strašidla potkáte hned z kraje měsíce na Halloweenu v Černém Dole. Výpravná inscenace nesmrtelné parodie na westernové příběhy Limonádový Joe vás pobaví ve Vysokém nad Jizerou. Nejen svatomartinské menu ochutnáte v Horním Maršově, ale také dílničky, čekání na Martina a večerní průvod zažijete na Martinské slavnosti. Parta ženských zapálených do šití pro vás připravila Výstavu patchworku v Trutnově. Nakupte krásné rukodělné dárky v Hostinném, kam se sjedou řemeslníci z měst, obcí a vísek na 16. český řemeslný trh pod obry. Zveme vás do Vrchlabí na koncert k 33. výročí Sametové revoluce s názvem Swingový samet. V Janských Lázních se konají již tradiční Tvořivé adventní trhy v Kolonádě. Tragikomedii Václava Havla z počátků počítačové revoluce Ztížená možnost soustředění uvidíte v Rokytnici nad Jizerou. Vytvořte si svůj adventní věnec na stůl nebo na dveře při Vánočním tvoření adventních věnců v Harrachově. Recitál několikanásobné zlaté slavice Lucie Bílé s dětským sborem Boni Pueri si vychutnáte v Jilemnici. Načerpejte klidnou, ničím nerušenou předvánoční atmosféru při Slavnostním rozsvícení vánočního stromu ve Špindlerově Mlýně. Vyrobte si originální vánoční ozdoby technikou pedig a drhání ve Vánoční výtvarné dílně v Žacléři. 


Přejeme vám pěkné listopadové dny provoněné vanilkou, svařeným vínem, pečenými kaštany a pohodové toulky podzimní přírodou po celých Krkonoších.
 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Projekt Pohádkové Krkonoše úspěšně ukončil svou druhou sezonu. Je na čase bilancovat, hodnotit a vylepšovat pro příští rok. Razítkovací hra si získala již v loňském roce příznivce nejen mezi návštěvníky, ale také místními. Velmi nás těší, že o malovanou brožurku, ceny od Krakonoše, ale hlavně o aktivní prožití společných rodinných chvil a poznávání jedinečných míst Krkonoš byl i v letošním roce velký zájem.
Není to sice výročí kulaté, ale i tak stojí postupka 1 - 2 - 3 za oslavu. V sobotu 10. prosince proto zveme jménem Spolku železniční historie Martinice v Krkonoších všechny příznivce krkonošské železnice do Martinic, kde je připraven příjemný program.
Na víkend 10. - 11. prosince si skláři a šperkaři připravili dny otevřených dveří přímo ve svých provozech. Programem naladí své návštěvníky na blížící se Vánoce.