TOP akce v Krkonoších listopad 2022 – koláž
Share

TOP akce v Krkonoších listopad 2022

Rozmanitá strašidla potkáte hned z kraje měsíce na Halloweenu v Černém Dole. Výpravná inscenace nesmrtelné parodie na westernové příběhy Limonádový Joe vás pobaví ve Vysokém nad Jizerou. Nejen svatomartinské menu ochutnáte v Horním Maršově, ale také dílničky, čekání na Martina a večerní průvod zažijete na Martinské slavnosti. Parta ženských zapálených do šití pro vás připravila Výstavu patchworku v Trutnově. Nakupte krásné rukodělné dárky v Hostinném, kam se sjedou řemeslníci z měst, obcí a vísek na 16. český řemeslný trh pod obry. Zveme vás do Vrchlabí na koncert k 33. výročí Sametové revoluce s názvem Swingový samet. V Janských Lázních se konají již tradiční Tvořivé adventní trhy v Kolonádě. Tragikomedii Václava Havla z počátků počítačové revoluce Ztížená možnost soustředění uvidíte v Rokytnici nad Jizerou. Vytvořte si svůj adventní věnec na stůl nebo na dveře při Vánočním tvoření adventních věnců v Harrachově. Recitál několikanásobné zlaté slavice Lucie Bílé s dětským sborem Boni Pueri si vychutnáte v Jilemnici. Načerpejte klidnou, ničím nerušenou předvánoční atmosféru při Slavnostním rozsvícení vánočního stromu ve Špindlerově Mlýně. Vyrobte si originální vánoční ozdoby technikou pedig a drhání ve Vánoční výtvarné dílně v Žacléři. 


Přejeme vám pěkné listopadové dny provoněné vanilkou, svařeným vínem, pečenými kaštany a pohodové toulky podzimní přírodou po celých Krkonoších.
 

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Vánoce se pomalu blíží, přijďte se naladit na jejich nezaměnitelnou atmosféru k nám do Krkonoš!
Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. Schovejte se na zasněžené hřebeny, užijte si výlety pěšky nebo na běžkách, prohřejte se ve wellness centru s luxusním výhledem, vyzkoušejte místní sjezdovku.
Poslední měsíc roku ovládne kouzlo Vánoc. Každé náměstí a náves rozezní vánoční písničky, vzduch provoní jehličí a svařené víno. Naše