TOP akce v Krkonoších leden 2023
Share

TOP akce v Krkonoších leden 2023

Zazvonit sobě i svým blízkým pro štěstí zajděte na Novoroční zvonění, které se koná na Stezce korunami stromů v Janských Lázních. První lednový den si originálně užijete také v Příchovicích Novoročním výstupem na Maják. Pestrý program po celý měsíc vám nabízí Zima na DOTEKu v Horním Maršově. Potkejte sochy v Trutnově při vašich toulkách městem. Obdivovat můžete kráčející trabant, lva nebo létajícího jelena. Operní a muzikálový zpěvák Daniel Hůlka rozezní svým basbarytonem jilemnický společenský dům. Karel Jerie vystavuje své komiksové malby v expozici Labyrint komiksu a ilustrace v žacléřském muzeu. Žádný skialpový nadšenec nebude jistě chybět v Peci pod Sněžkou, kde se koná SKIALPUJFEST a Noc tuleních pásů. Republiková soutěž Olympiáda dětí a mládeže 2023 se uskuteční především ve Špindlerově Mlýně a Vrchlabí, ale také na zimních stadionech v Trutnově a Nové Pace. Světový pohár ve sjezdovém lyžování FIS Ski World Cup zažijete ve Špindlerově Mlýně. Na pěší nebo lyžařskou trasu se vydejte při tradičním Memoriálu Jindry Axmana v Arnultovicích u Hostinného. Pravou krásu našich hor, drsnou i krásnou zároveň, poznáte při skialpinistickém závodě O dřevěného Krakonoše v Rokytnici nad Jizerou.


Přejeme vám v roce 2023 spoustu zábavy, spokojenosti, zdraví, štěstí a mnoho příjemných turistických zážitků.    

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Josef Polášek zavítal do Krkonoš, aby navštívil hostince s jedinečnou horskou atmosférou. Již 1. února odvysílala Česká televize díl pořadu Příběhy starých hospod z Libereckého kraje, buďte u toho.
V únoru obvykle vrcholí masopust – snad nejvíce bujarý svátek v roce. Toto období (neboli fašank či ostatky) je dobou hodování, plesů a veselí. Než se úplně rozloučíme s paní Zimou, přijměte naše pozvání do míst, kde je pro vás připraven rozmanitý program.
Královéhradecký kraj nabízí sportovním talentům z celé republiky skvělé zázemí zimních středisek Špindlerova Mlýna, Vrchlabí a sportovišť v Trutnově a