TOP akce v Krkonoších leden 2023
Share

TOP akce v Krkonoších leden 2023

Zazvonit sobě i svým blízkým pro štěstí zajděte na Novoroční zvonění, které se koná na Stezce korunami stromů v Janských Lázních. První lednový den si originálně užijete také v Příchovicích Novoročním výstupem na Maják. Pestrý program po celý měsíc vám nabízí Zima na DOTEKu v Horním Maršově. Potkejte sochy v Trutnově při vašich toulkách městem. Obdivovat můžete kráčející trabant, lva nebo létajícího jelena. Operní a muzikálový zpěvák Daniel Hůlka rozezní svým basbarytonem jilemnický společenský dům. Karel Jerie vystavuje své komiksové malby v expozici Labyrint komiksu a ilustrace v žacléřském muzeu. Žádný skialpový nadšenec nebude jistě chybět v Peci pod Sněžkou, kde se koná SKIALPUJFEST a Noc tuleních pásů. Republiková soutěž Olympiáda dětí a mládeže 2023 se uskuteční především ve Špindlerově Mlýně a Vrchlabí, ale také na zimních stadionech v Trutnově a Nové Pace. Světový pohár ve sjezdovém lyžování FIS Ski World Cup zažijete ve Špindlerově Mlýně. Na pěší nebo lyžařskou trasu se vydejte při tradičním Memoriálu Jindry Axmana v Arnultovicích u Hostinného. Pravou krásu našich hor, drsnou i krásnou zároveň, poznáte při skialpinistickém závodě O dřevěného Krakonoše v Rokytnici nad Jizerou.


Přejeme vám v roce 2023 spoustu zábavy, spokojenosti, zdraví, štěstí a mnoho příjemných turistických zážitků.    

Informace

Ke stažení

Další aktuality

Vánoce se pomalu blíží, přijďte se naladit na jejich nezaměnitelnou atmosféru k nám do Krkonoš!
Soutěžte s námi o relaxační pobyt pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v úžasném hotelu Tetřeví Boudy. Schovejte se na zasněžené hřebeny, užijte si výlety pěšky nebo na běžkách, prohřejte se ve wellness centru s luxusním výhledem, vyzkoušejte místní sjezdovku.
Poslední měsíc roku ovládne kouzlo Vánoc. Každé náměstí a náves rozezní vánoční písničky, vzduch provoní jehličí a svařené víno. Naše